Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Bir Raket Oluşturmak önerilerinizi Bekliyorum

Guest Sempathic

Recommended Posts

Ben aynı derecede savunma ve hucum yapabilen biriyim yani raketiminde hucum yönü ve savunma yönü iyi olmasını istiyorum birde raket tahtasının hafif olmasını istiyorum ama bunlar için hangi lastikleri ve tahtayı kullanmam gerektigini bilmiyorum :fildir: önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Birde Schildkrot marka raketler hakkında bılgınız var mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

schildkrot raketler hazır raket olduğu gibi 10-15 civarındadır biraz paraya kıyıp iyi bi allround kombinasyon almanı tavsiye ederim ayrıca sitemizde ekipman satan arkadaşlar yardımcı olacaktır. ekipman satanlar/arayanlar bölümüne oyunstilinizi detaylı yazıp raket için önerileri dikkate alıp ekipman satan arkadaşlarla irtibata geçersiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elimde allround oyuncular için joola k-all tahta ile tibhar rapid lastikli kombi var. hız ve kontrol açısından beklenenin üzerindedir. istersen incele. kargo bana ait 70 ytl. yaklaşık 3 aylık raket

joola k-all+ tibhar rapid 2.0+ tibhar rapid soft 1.8

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

schildkrot raketler hazır raket olduğu gibi 10-15 civarındadır biraz paraya kıyıp iyi bi allround kombinasyon almanı tavsiye ederim ayrıca sitemizde ekipman satan arkadaşlar yardımcı olacaktır. ekipman satanlar/arayanlar bölümüne oyunstilinizi detaylı yazıp raket için önerileri dikkate alıp ekipman satan arkadaşlarla irtibata geçersiniz.

J. M. Saive ---- Belçika ----- (tahta)Schildkrot JM Vmax ---- Schildkrot Vmax 2.0 ---- Schildkrot Vmax 2.0

masatenisi.org profesyoneller ne kullanıyor bölümünden alıntıdır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..