Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane Vs Timo Boll

Misafir

Recommended Posts

Selamlar herkese ;

orta seviyede bi masa tenisi oyuncusuyum zamanında 4-5 aylık bi süre kurs almıstm ancak daha sora saglık sebeplerinden dolayı bırakmak zorunda kalmıstım.Lisede 4 yıl oynadım okul macları liseler arası maclar vs simdi tekrardan asık oldugum spora geri dönmek istiyorum :) Yeni bi tahta ve lastik almak istiorum forumda herkes ceşit çeşit tahta tavsiye etmiş karar veremedim baslangıc icn hem iyi bir that hem de fiyatı normal bişi almayı düsünüorum ve bu iki tahta gözüme carptı hurricane ve normal timo boll üstünede bryce fx yada sriver fx düsünüorum bu kombinasyonlar hakknda ki düsüncelerinizi söylerseniz cok memnun olurum tesekkürler ... herkese iyi bayramlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

timo boll üzerine 1.9 mm sriver fx bence uygun olur

tahtalar için değil ama sriver fx için söyleyebileceğim şey tek kelimeyle mükemmel bir lastik olduğudur. Sanırım herhangi bir sriver lastik için kötü diyecek birisi de yoktur. Az veya çok herkes bu lastiği beğenir. Ben 2.1 mm kullanıyorum ve gayet memnunum. Timo Boll tahta üzerinde kullandığınızda bryce fx e göre muhakkak ki daha iyi kontrol sağlayacaktır. Hız açısından da bu tahtayla gayet hızlı bir kombinasyon oluşturucağınızı düşünüyorum. Ekipman seçiminde size kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..