Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oynanacak Yer Var Mı?

İbrahim

Recommended Posts

***7)TRABZON:

Tıp fakültesi 5. sınıfta okuyorum ve Jeoloji bölümünden Recep arkadaşımla buradaki bir turnuva sonrası kulüp kurup buradaki potansiyeli canlandıralım dedik umduğumuzdan çok daha iyi tepkiler aldık şimdi K.T.Ü Masa Tenisi kulübünü ve öğrenci topluluğunu resmen kurduk üye sayımız 150 civarı ve çok hevesli arkadaşlar var***

bu yazıdan anlaşıldığı üzere sanırım KTÜ de oynayabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeş bende KTU deyim makina müh. bölümünde 3. senem, kulüpten haberim yoktu ya, ben kapandı biliyodum, hemen geliyim üye olayım, görüşelim, kulüpler binasındasınız sanırım, ayrıca 3 senedir spor salonunda masa tenisi oynuyorum hiç sana rastlamadım. Raketinden anlaşılan iyi bi oynucusun, seninle oynamak isterim benim açımdan faydalı olur, ben haftada iki gün antreman yapıyorum, sende katılırsan sevinirim. (msn adresim omerkuloglu_61@hotmail.com)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir yanlış anlama oldu sanırım... ^_^ ben ktü de okumuyorum. Halen Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi 3. sınıf öğrencisiyim...

Evet iyi bir raketim var ama bu raketi oyun bilmeyen bir oyuncunun eline verirseniz o yine hiç bişey beceremez.

Kendi çapımda iyi bir oyuncu olduğuma inanıyorum. Sizlerle oynamayı bende isterim. Antreman teklifi için teşekkür ederim katılmayı çok isterim ama Trabzon biraz uzak kalıyor <_< Tabi eğer bu yanlış anlaşılmadan sonra halen oynamayı isterseniz...

("Benim 6 aylık bir oğlum var.Adı Ömer Kayra ve onu dünyadaki herşeyden çok seviyorum." Allah analı babalı büyütsün...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..