Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kreanga Butterfly Legaut Off

Misafir

Recommended Posts

acaba bu tahtayı nasıl bulabiliriz? www.butterflythailand.com adlı sitede schlager off adı altında bu tahtadan bi tane var ama nakliye fln ne kadar tutar kim bilir :kizgin: bu alttaki linkteki tahtada dikkat edilecek olursa kreanganın bizzat kullandığı tahtadır maçlarında hep bu tahtayla oynuyor.

http://www.pingpongboard.com/images/awb_im...72550223437.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

acaba bu tahtayı nasıl bulabiliriz? www.butterflythailand.com adlı sitede schlager off adı altında bu tahtadan bi tane var ama nakliye fln ne kadar tutar kim bilir :kizgin: bu alttaki linkteki tahtada dikkat edilecek olursa kreanganın bizzat kullandığı tahtadır maçlarında hep bu tahtayla oynuyor.

http://www.pingpongboard.com/images/awb_im...72550223437.jpg

arkadaşlar ilgi için teşekkürler ama bu tahtayı bulamayız herhalde :D: yabancı bir forumda bu yazışılmıştı hatta bende dahil olmuştum konuşmaya ama yazının devamını takip etmeyi unutmuştum. Şimdi baktım ve gördümkü kreanga da primorac carbon la oynuo ve sadece farklı bir sap yapmışlar. Wang Liquin deki olay da işin ilginci ztn butterfly bi bi üründe tekrar niye bty sap acaba Kreanga primoracın tahtasını kullandığının bilinmesinden rencidemi olurdu? :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çok ilginç bir olay. Siz dünya çapında dereceleri olan bir oyuncusunuz. Kendi adınıza tahtalar üretiliyor. Ama siz gidip başka bir oyuncunun adını almış tahtayla oynuyorsunuz. Şaka gibi bir şey bu... :D: :D:

ben şahsen bu oyuncu bunla diğeri bunla oynuyor diyorlar ya şüphe duymaya başladım sürekli kandırılıyoruz bu ne yav? :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

açıkçası kafam allak bullak oldu. Diyorlar ki şu oyuncu şu lastiklerle oynuyor. Nerden biliyorsun sponsor site de okudum.

Şu tahtayı kullanıyor, nerden biliyorsun;siteden okudum.

ama güzel abicim bazıları da diyorlar ki işte neymiş; orda yazılan raketi kullanıyormuş da o raketin sapını değiştirmiş. Yok neymiş o lastikler özel üretimmiş.

"ben şahsen bu oyuncu bunla diğeri bunla oynuyor diyorlar ya şüphe duymaya başladım sürekli kandırılıyoruz bu ne yav?" demişşin. ben kendi kullandığım lastiklerin markasından şüphe duymaya başladım.

Yok mu bir bilgisi olan?

Ben bir masatenisi malzemesi satan bir shop da oyuncuların posterlerini ve kullandıkları malzemelerin resmini görmüştüm. Bu oyuncuların sponsorları butterfly idi ve posterlere göre sanımırım Timo Boll dışındaki hemen hemen bütün oyuncular(defansifler hariz) bryce, bryce fx kullanıyorlardı ki bu oyuncular dünya sıralamasındaki ilk 20 deki bi kaç kişi. ama forumda onların kullandıkları lastikler hakkında çok çeşitli söylentiler var.

YOK MU BİLGİSİ OLAN???

Örneğin Kreanga, Maze, Schlager, Primorac vs....

Butterfly ın resmi sitesinde bu oyuncuların kullandıkları lastiklerin ve tahtaların markaları mevcut ama pianist in de söylediği gibi firmaların yanıltmacası olabileceğini düşünüyorum.

YOOOKKK MUUUU BİLGİİSİİİİ OLANNN?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

açıkçası kafam allak bullak oldu. Diyorlar ki şu oyuncu şu lastiklerle oynuyor. Nerden biliyorsun sponsor site de okudum.

Şu tahtayı kullanıyor, nerden biliyorsun;siteden okudum.

ama güzel abicim bazıları da diyorlar ki işte neymiş; orda yazılan raketi kullanıyormuş da o raketin sapını değiştirmiş. Yok neymiş o lastikler özel üretimmiş.

"ben şahsen bu oyuncu bunla diğeri bunla oynuyor diyorlar ya şüphe duymaya başladım sürekli kandırılıyoruz bu ne yav?" demişşin. ben kendi kullandığım lastiklerin markasından şüphe duymaya başladım.

Yok mu bir bilgisi olan?

Ben bir masatenisi malzemesi satan bir shop da oyuncuların posterlerini ve kullandıkları malzemelerin resmini görmüştüm. Bu oyuncuların sponsorları butterfly idi ve posterlere göre sanımırım Timo Boll dışındaki hemen hemen bütün oyuncular(defansifler hariz) bryce, bryce fx kullanıyorlardı ki bu oyuncular dünya sıralamasındaki ilk 20 deki bi kaç kişi. ama forumda onların kullandıkları lastikler hakkında çok çeşitli söylentiler var.

YOK MU BİLGİSİ OLAN???

Örneğin Kreanga, Maze, Schlager, Primorac vs....

Butterfly ın resmi sitesinde bu oyuncuların kullandıkları lastiklerin ve tahtaların markaları mevcut ama pianist in de söylediği gibi firmaların yanıltmacası olabileceğini düşünüyorum.

YOOOKKK MUUUU BİLGİİSİİİİ OLANNN?

ancak antreman resimlerinde tahtayı gördüğümüz zaman emin olabileceiğiz sanırım ve oyuncularında sık sık tahta değiştirdiğini düşünürsek mesela emin olmamakla beraber waldnerin ilk başlarda banda ile daha sora dicon ve ardından waldner senso carbon a geçişi arada başka bilmediğim kullandığı tahtalarda olabilir tabi ki ve daha birçok örneği var bu durumun

http://www.fotop.net/rxng/cntt/200410291929583_G?r=fotop

örneğin burdaki resimde tahtadki karbon katmanları çok açık bir şekilde belli ama butterfly ın sitesine bakarsanız ki bu ztn kendi officalında yok butterflythailand olana bakmanız gerekli orda schlager off adı altında olan bu tahtaya 5 kat ağaç yazıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..