Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bayramda Antakyadayim Oynayacak Partner Ya Da Yer Var Mi?

takefiree

Recommended Posts

bayram tatili nedeniyle 4 gun antakyadayim! birkac saat masatenisi dostlariyla antrenman yapmak keyifli olur! ayrica bu kadar sehirde toplanip oyun oynaniyormus! bahara dogru motorsikletime atlayip hafta sonlari degisik illerde arkadaslara katilmayi dusunuyorum.gerci bahar gelince konusmak daha mantikli.simdilik bu kadar!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hatayda masatenisini profesyonel olarak oynayan tek yer iskenderun. yani antakyada oynayacak partner bulman zor. iskenderuna gel diyeceğim -aslında çok da isterim- ama bayramda herkes dağılıyor ve idman yapmıyoruz. yine yolun buralara düşerse veya bayramdan bir gün önce veya sonraya sarkarsa birlikte oynamayı çok isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hatayda masatenisini profesyonel olarak oynayan tek yer iskenderun. yani antakyada oynayacak partner bulman zor. iskenderuna gel diyeceğim -aslında çok da isterim- ama bayramda herkes dağılıyor ve idman yapmıyoruz. yine yolun buralara düşerse veya bayramdan bir gün önce veya sonraya sarkarsa birlikte oynamayı çok isterim.

motorsikletle gelseydim cok uygun olurdu.iskenderundan gecmeden antakyaya gidilmiyor! (her yol iskenderundan gecer :):) ) hem mola almis olurdun 1-2 saat atar yola devam ederdim.arefe gunu yola cikacam.am saati belli degil.1-2 tane isini bitirmem gereken hastam var.malum bayramda et yiyecekler (dishekimiyim de ayiptir solemesi,sitede reklam olmasin :))) emrah bey siz calisma saatlerinizi ve yerini bana yazarsaniz belki surpriz yapma sansim olur.her ihtimale karsi raketimi yanima alacam.olmazsa baska bahara ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antakya'da Cengiz YILDIZ'la görüşürsen sanırım oynamak için fırsat bulursun. Telf.numarası :05063154048 veya 05324838037 Selam söyleyin İstanbul'dan Kadir BARAN

cengiz beyi aradim.sicak karsiladi.firsat olmasa bile "ayarlamaya calisiriz "dedi. tesekkurler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..