Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Oynamaya Partner Arıyorum Esenler

Recommended Posts

arkadaşlar yıldız tek üni 3, sınıf öğrencisiym esenlerde oturuyorum masa tenisi oynamaya arkadaş arıyorum iyi oynadığımı düşünüyorum ilgilenenler bana 05547114818 den veya erdemtexas@hotmail.com dan ulaşabilirler haberlerinizi bekliyorum

merhaba erdem,

askerliği atışalanında yapmıştım. raketim yanımda olmasına rağmen oynayacak oyuncu bulamamıştım esenlerde. forumla askerliği yaptıktan sonra tanışmış olmam da şanssızlığım.

email adresine bakarak bursada yaşayıp yaşamadığını sormak istiyorum. email adresinin sonunda texas olmasından dolayı sordum. eğer öyleyse bursada oynayabiliriz geldiğin zaman

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok kardeş bursa ile bir alakam yok. ama yine de istanbulda isen seninle oynamak isterim iletişim bilgilerim üst başlıkta yazıyor beklerim

yok arkadaşım,

askerliği orada yapmıştım sadece. eğer gelirsem istanbula tekrardan görmek istediğim abilerim ve kardeşlerim var. tabi sizinle de görüşmek isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..