Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Kombinasyonu önerileriniz Lütfen.

Misafir

Recommended Posts

mazunov off+ tahta ve üzerinde f/b bryce 2.1 raket kullanıyordum. orta (belki ortanın biraz altında bir oyuncuyum) aslında bu raket ile de oyunumda ilerleme kaydettim. ama çok atak olduğunu hissettiğim için bir arkadaşımdan, memnun olmadığı maze off tahtayı aldım. şimdilik üstünde eski bryce'larım var. daha kontrollü, daha spin ağırlıklı ve daha uzun rallilerle oynamak istiyorum. üzerine düşündüğüm bir iki lastik var. sizlerinde görüş ve tecrübelerinizden yaralanmak isterim. düşündüğüm lastikler:DHS dipper ll, tibhar d-techs soft, tibhar rookie d- techs. önerileriniz ve paylaşımınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahtayı değiştirmem dersen üzerine sriver fx veya tackines d öneririm, sriver fx tackinese göre biraz daha hızlı, tackines de srivere göre daha kontrollu ve spinlidir. yine kullandığım lastiklerden tibhar rapid kontrol ve hız açısından gayet iyi.

ancak kombinasyonunun atak olması sadece lastiklerden değil aynı zamanda tahtadan da kaynaklanıyor. bence all+ bir tahta sana daha uydun olabilir. yine yukarıda önerdiğim lastiklerle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mazunov off+ tahta ve üzerinde f/b bryce 2.1 raket kullanıyordum. orta (belki ortanın biraz altında bir oyuncuyum) aslında bu raket ile de oyunumda ilerleme kaydettim. ama çok atak olduğunu hissettiğim için bir arkadaşımdan, memnun olmadığı maze off tahtayı aldım. şimdilik üstünde eski bryce'larım var. daha kontrollü, daha spin ağırlıklı ve daha uzun rallilerle oynamak istiyorum. üzerine düşündüğüm bir iki lastik var. sizlerinde görüş ve tecrübelerinizden yaralanmak isterim. düşündüğüm lastikler:DHS dipper ll, tibhar d-techs soft, tibhar rookie d- techs. önerileriniz ve paylaşımınız için şimdiden teşekkürler.

BENCE İKİ TARAFA DA SRİVER FX TAK VE KULLAN. GERÇEKTEN MAZE OFF TAHTA İLE İYİ BİR İKİLİ OLUYOR. BRYCE FX İLE YENİ OYNAMAYA BAŞLADIM AMA UYUMLU OLACAK GİBİ DURUYOR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

önerileriniz için çok teşekkür ederim. öncelikle tahtayı artık almış bulundum. üzerine lastik düşünmem lazım. aslında düşüncem, madem tahta atak bari üzerindeki lastiği biraz yumuşak ve kontrollü almak. bu düşüncenin doğru olup olmadığını bilmiyorum. iyi mi olur yoksa saçma mı olur? raket ile 1-2 antrenman yaptım. artık daha çok filede top bırakıyorum. iyi bir antrenman ile alışırmıyım bilemiyorum. yazdığım lastiklerle ilgili bilgilerinizi varsa alamak isterim. şimdiden "sriver fx" fikri hiç yoktan kafamda yer etti. imkan bulursam bir de deneyeceğim. lastik için acele etmek istemiyorum. ama bir an önce de doğru kombinasyonu bulmak istiyorum. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pardon yazmayı unuttum. birde lastik kalınlıklar ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. mesela neden sizinki 1.9 mm.?

MERHABA

SRİVER FX HER TÜRLÜ OYUNDA KULLANABİLECEĞİN GÜZEL GİR LASTİK. SENİN YERİNDE OLSAM BİR TARAFA 1.9MM DİĞER TARAFA 2.1MM ALIRIM. BEN TACKİNESS CHOP KULLANIRKEN DE 1.9MM KULLANIYORDUM. BRYCE TA DA 1.9 KULLANIYORDUM. ŞU AN DA 1.9 MM KULLANIYORUM. 2.1MM KALINLIKTAKİ LASTİKLER BANA HIZLI GELİYOR BİRAZ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kalın süngerle oynarsan trombolin etkisi yaratır. bunu kontrol edebilirsen iyi. ince lastikle oynamanın avantajı tahtayı daha iyi hissetmendir. tabi çok ince olmamak kaydıyla. gökhanın dediği gibi sriver fx 1.9 veya 2.1 gayet iyi. hızlı ve spinli kombinasyon olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kalın süngerle oynarsan trombolin etkisi yaratır. bunu kotrol edebilirsen iyi. ince lastikle oynamanın avantajı tahtayı daha iyi hissetmendir. tabi çok ince olmamak kaydıyla. gökhanın dediği gibi sriver fx 1.9 veya 2.1 gayet iyi. hızlı ve spinli kombinasyon olur.

MERHABA TURUŞHAN ABİM

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BU KONUDA DA DESTEĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER. MSNDEYİM. ORADAN KONUŞALIM YADA SOHBETTEN.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rocket medium iyi olabilir. arkadaşın maze tahtasında vardı denediğimde tahtayı epey kontrollu hale getirdiğini gördüm. Kalınlık 1.8-2.0 olabilir bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim elimde satışa çıkardığım yepyeni yinhe mercury ve venüs var.(eğer lastik lazım ise)

bu aralar tibhar nimbus u da çok meth ediyolar...kısa bir süreliğine de olsa kullanma şansı bulmuştum ve çok beğenmiştim...

bu lastik konusunda varsa kullanan diğer arkadaşlarında yorumlarını almanı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..