Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fbvtt Derneği

Recommended Posts

FBVTT :

RAİTİNG TURNUVAMIZ 19 -20 OCAK 2008 TARİHİNDE BAŞLAYACAK , KIŞ RAİTİNG TURNUVASI ADI ALTINDA İKİ CUMARTESİ PAZAR VE HAFTA ORTASI YAPILACAKTIR

ben katılıyorum arkadaşlar ( 5.gruptan )

Sizleri de bekleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese açık turnuvadır. Eğer daha önce katıdıysan, o grupta aldığın dereceye göre bu turnuvada yer buluyorsun.

Örnek: 1 ay önce vardı son turnuva. Diyelim 8.grupta (her grupta 12 kişi var ve toplam 12 grup oluyor ) mücadele ettin ve ilk üçe girdin.

Bu durumda bu Ocak ayındaki turnuvada 7.grupta mücadele ediyorsun. Eğer son üçe kalsaydın 9.gruba düşecektin.

Eğer ilk defa bu turnuvalara katılıyorsan o zaman seni tanıyan birisi "sen şu grupta oynayabilirsin" diyor. Veya sen kayıt esnasında, "ben daha önce de farklı turnuva veya maçlarda şöyle oynadım" diyorsun ve derneğin başkanı Savaş bey seni uygun bir gruba yerleştiriyor.

Son turnuva ücreti 15 YTL idi. Eğer gruptaki herkes gelirse maçlara, toplam 11 maç yapıyorsun ve gruptaki yerin belli oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
merhaba kendi sitesinde bu turnuvayla ilgili haberi bulamadım bende katılmak istiyorum yardımcı olursan sewinirim iletişim için veya katılamk için nereye başvurmam gerekiyor

http://www.fbvtt.org/

GÜNCEL HABERLER linkine tıklarsanız iletişim ve turnuva hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Maalesef site çok karışık, iyi incelemeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..