Jump to content
Masatenisi.org Forum

Genclerimize Yardim Edelim

Misafir

Recommended Posts

merhaba!

oncelikle ben sefil bir ogrenciyim :lol: ,bir kac sene evvele masatenisine ilk adim atarken maddi zorluk yasamistim,tahminimce su an itibariyle ulkemizde elmas degerinde genclerimiz var bulunmayi bekliyorlar.Ama masatenisi bir seviyeden sonra artik egitim isteyen ekipman isteyen bir spor, bu anlamda bilmiyorum Turkiyede bir kurum varmi bir bagis olsun onlara para yardimi malzeme yardimi yapsin?

uzun sozun kisasi eger gercekten masatenisi konusunda iyi arkadaslar varsa ve bu konuda istekli arkadaslar ,ben capima gore onlara maddi-manevi yardim yapamak istiyorum,kendi bursumdan olsun arkadaslardan olsun buradaki esnaf arkadaslar olsun her ay bir tutar yada ekipman gondermek...

MAKSAT SAFIMIZ BELLI OLSUN

tesekkurler {mailler icin adresim birkedigordumsanki@gmail.com}

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rizede hafta sonu yapılan turnuvalara katıldım. oradaki bir kulüp sporcularının hiçbirisinin raketi yoktu ve oynamak için benden raket istediler. zaten o zaman içim cız etti. elimdeki imkanlar dahilinde onlara benim çocuklara uymayan bir raketi hediye olarak verdim. eğer böyle bir niyetiniz varsa sizi rize masa tenisi il temsilcisi ali fuat beye yönlendirip diğer çocuklar için ne yapabilirseniz görüşürdünüz.

cevap verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..