Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süperlig Ankara

Recommended Posts

Süperlig maçları bu sezon Ankara'da yine oynanmayacak galiba. Geçen sene de Ankara'da oynanmayan süperlig maçları bu sene İstanbul,Eskişehir ve Bursa etaplarıyla başladı. Federasyonun sitesinde Aralık ayında Ankara etapı görünüyordu bir kaç ay önce, fakat şimdi bundan da vazgeçtiler herhalde 4. etap maçları izmit veya İstanbul'da zannedersem. İki sezondur Ankara'da süperlig maçlarını bizlere izletme şansı vermeyenleri esefle kınıyorum. Ankara'da masatenisi bu kadar mı kötü durumda? İlgililere duyurulur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Erol, bu konuda daha öncede yazmıştım ama, konu olduğu için bir kez daha yazıyorum. Federasyon Başkanı ile Ankara il temsilcisinin ters düşmesi nedeniyle Federasyon Başkanı 2 yıldır Ankara'ya süper lig, 1 lig, 2.lig veya herhangi diğer bir şampiyona organizasyonu vermiyor. Bİr insan hem 70 milyonluk ülkede bir spor branşının federasyon başkanı olur da hem de bu kadar küçük düşünebilir mi, evet maalesef durum böyle, aralarındaki kavgada kim haklı kim haksız veya neden kavgalılar bunları bilmiyorum ama tek şey biliyorum 6 milyonluk şehir başkent Ankara'da 2 yıldır cezalıyız.

Zaten müsabakalar için kulanılan Altındağ spor salonunun durumu da içler acısı, salon resmen dökülüyor, izolasyon diye bir şey yok, dışarının soğuğu olduğu gibi içeride, masalar çizik, panolar 5. sınıf.Buna sebep olanlar her kimse, başta federasyon başkanı olmak üzere, il temsilcisi ve bunlara siz ne yapıyosunuz kardeşim kendinize gelin demeyen bütün yetkilileri kınıyorum. Federasyon Başkanı olmak demek milli takımı çinlilere bırakıp ordan gelecek sahte başarılarla böbürlenmek değil, ülke altyapısın geliştirmek, kendi yetiştirdiğin sporcuya sahip çıkmaktır.

Düşünebiliyor msunuz, bir konuda Türkiye'nin en iyi ilk 3 kişisi içindesiniz aylık geliriniz 2-3 bin ytl civarında, böyle bir durumda alttan sporcu yetişir mi , hangi hoca sporcusunu ve velisini motive edebilir, veteranlar bu sporda çok önemli bir yer teşkil ediyor onlar için bu federasyon ne yapıyor çok merak ediyorum, yani masa tenisinde sorun çok, tıpkı diğer amatör branşlarda olduğu gibi.Selamlarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Murathan bey,

Bahsettiğiniz konu gerçekten son derece düşündürü ve üzücü fakat maçların Ankara'ya verilmemesinin gerçek sebebi bahsettiğiniz konu mu? Yoksa başka bir durum mu var? Siz olayı gerçek kaynağından mı duydunuz? Ortada bir problem olduğu çok net ama gerçek neden bu mu acaba? Gerekirse federasyon başkanımız Sayın Oktay Çimen'i arayıp sorabilirim.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu şekilde olduğunu camiadan birkaç kişiden duymuştum siz farklı bir şey biliyorsanız tabiki öğrenmek isteriz, ama sebebin ne olduğu çok da önemli değil, önemli olan sonuç, bunun sorumlusu da başta federasyon başkanı sonra da il temsilcisidir. Madem sorup öğrenme şansınız var öğrenip bizleri de bilgilendirirseniz çok sevinirim, yalnız şu konu çok önemli filanca tarihte Ankara'da falan lig maçları yapılacak şeklinde bir açıklama bizleri tatmin etmez, burada asıl olan yaklaşık 2 sezondur Ankara'ya neden hiç bir organizasyonun verilmemesinin geçerli nedenleridir. Selamlarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu şekilde olduğunu camiadan birkaç kişiden duymuştum siz farklı bir şey biliyorsanız tabiki öğrenmek isteriz, ama sebebin ne olduğu çok da önemli değil, önemli olan sonuç, bunun sorumlusu da başta federasyon başkanı sonra da il temsilcisidir. Madem sorup öğrenme şansınız var öğrenip bizleri de bilgilendirirseniz çok sevinirim, yalnız şu konu çok önemli filanca tarihte Ankara'da falan lig maçları yapılacak şeklinde bir açıklama bizleri tatmin etmez, burada asıl olan yaklaşık 2 sezondur Ankara'ya neden hiç bir organizasyonun verilmemesinin geçerli nedenleridir. Selamlarımla

Benim bildiğim bir şey yok. Olsaydı zaten açıklardım.Tabi ki önemli olan sonuç fakat gerçek sebebin ne olduğunu tüm camianın bilmesinde fayda var diye düşünüyorum. Eğer sebebi sizin bahsettiğiniz gibiyse hiç hoş bir şey değil. Ankara'ya maçların verilmemesi benimde dikkatimi çekiyor. Ankara'nın il temsilcisi Ergun Ünlüel mi?

Gerekiyorsa onunla da görüşürüm. Federasyon Başkanını da arayıp bilgi alacağım.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara il temsilcisi Kenan Asil, Ergün Ünlüel değil, zaten il temsilcisi değiştikten sonra oldu ne olduysa ,paylaşılamayan bir şeyler var ama anlayamadım çünkü içlerinde değilim.Ekte federasyonun faaliyet programı var, ilaç niyetine Ankara ismine rastlanmıyor :gulumse:

İller Bankasındaki Kenan mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Müjdeler olsun, Ankara'ya maç verildi !

2008 yılı programında şubat ayına Ankara'ya 2. lig maçı vermişler, buradan hareketle, federasyon başkanı 2008-2009 sezonunun 2. yarısına 1. lig maçları, 2009-2010 sezonunun 2. yarısında da Ankara'ya süper lig maçı verir. Senede 1 maç yeter, fazlası zaten dokunur :gulumse: sağlıcakla kalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2008 yılı programında şubat ayına Ankara'ya 2. lig maçı vermişler, buradan hareketle, federasyon başkanı 2008-2009 sezonunun 2. yarısına 1. lig maçları, 2009-2010 sezonunun 2. yarısında da Ankara'ya süper lig maçı verir. Senede 1 maç yeter, fazlası zaten dokunur :gulumse: sağlıcakla kalın

Çok sevindim haydi hayırlısı. Darısı diğer turnuvaların başına diyelim.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

tam olarak maçlar hangi gun ve nerede olacak adresi tam olarak bildirriseniz sevinirim. ii gunler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..