Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kadıköy Acıbadem Civarında Masatenisi Oynayacak Ye

Guest Osabim

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Göztepe de veteranlar derneği var. Geçen ay başladım. Günlük 6 milyon, aylık 35 milyondu.

Bir de bu derneğe giderken Örnek mahallesinde (cami karşısında) bilardo salonu gibi bir yer var. Camda masa tenisi oynanıyor gibi bir yazı görmüştüm girip bakmadım. Ücreti bilmiyorum.

Ama derneğe gelirseniz benim için süper olur. Ben akşamları oraya gitmeye çalişıyorum. Şu sıralar ders alıyorum. Dernekte yeni olduğum için (yeni derken acemi değilim. hani uyarayım dedim) oynayacak partner bulmakta zorluk çekiyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

arkadaşlar forumda kadıköy-acıbadem diyor,o halde en yakını moda bomonti çay bahçesi olarak gözüküyor,hafta içi gündüzleri ve akşamları bayağı tenha oluyor,saati 3,5 milyon tl.masalar birbirine çok yakın ama yinede kendi raketin ve topunla gidersen iyide bir partnerin varsa:) zevk alınıyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız bomontideki masalarda duvar tarafına geçerseniz ayvayı yiyorsunuz zira ışığın yansımasından bir şey görebileceğinizi pek sanmıyorum? Ama bu oyun da aslında sezilerle oynanır değil mi? Güzel yer güzel. Manzarası da var... :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..