Jump to content
Masatenisi.org Forum

Werner Schlager Ile Sohbet

PingPongMan

Recommended Posts

Sevgili Forum Üyeleri,

evet, gerçekten de Werner Schlager, başka bir forumda, dün gece TSİ saat 22:00 ile 01:00 arası, yani yaklaşık 3 saat, canlı olarak bir sohbetin konuğu oldu ve katılımcıların yüzlerce sorusunu yanıtladı, büyük bir sabırla... hizmette sınır tanımayan Ping kardeşinizden işte bazı sorular ve yanıtları (aklımda kaldığı kadarıyla):

S: Werner, hangi zamkı kullanıyorsun?

W: BTY Fair Chack.

S: doğru söyle bak, gerçekten mi?

W: evet, gerçekten...

S: kaç kat zamklıyorsun, bazıları gibi 8-10 kat mı?

W: sadece iki kat zamklıyorum; iyice kurumasını bekliyorum, sonra yapıştırıyorum.

Ben: (yapıştırırken) lastiği çok geriyormuşsun...

W: eskiden geriyordum, şimdi bıraktım, lastik çabuk eskiyor ;)

Ben: e tabii, masraflı oluyordur :))

S: Werner, (senin) tahtanın yapımında bizzat bulundun mu?

W: hangisinin?

S: kaç tane var ki, ben bir tane biliyorum.

W: 3 tane var...

S: senin dışında, en iyi bekhend spini olan kim sence?

W: Kalinikos

S: ne kadar antrenman yapıyorsun?

W: şu aralar haftada 2-3 kez.

S: az değil mi sence, ben bile 4 kere yapıyorum.

W: nicelik değil nitelik önemli :)

S: kimlerle beraber aynı takımda oynamak isterdin?

W: Wang Hao, Kong Linghui ve Wang Liqin ile; ben de (yedek) otururdum ne güzel :))

S: Dünya Şampiyonasında seni en çok zorlayan rakip hangisi oldu?

W: Wang Liqin'e karşı oynadığım maç çok zordu...

S: Werner bilgisayarının hard diski neden 1 Terrabyte, çok değil mi?

W: tüm maçlarımı seyretmek için anca yetiyor...

S: oyun da oynuyor musun bari?

W: evet hem de çok. en çok NTFU (böyle bir oyun var mı?), AOE2...

S: Werner, Çin'de nasıl karşılanıyorsun.

W: Çinlilerle aram çok iyi, beni çok seviyorlar.

S: orada korumayla geziyormuşsun...

W: evet, doğru...

S: Almanya'da oynaman sözkonusu mu?

W: Hayır, şu an için değil...

eveeeeet, işte böyle birsürü soru daha, hepsini hatırlamam mümkün değil... daha sonra olay bilgisayar oyunları vs. geyiğine döndü. sonra da ayrıldı zaten...

ayrıca, Re-Impact (ya da başka tahta oynama) konusunda daha önce başka bir vesileyle resmen yanıt vermiş olduğundan, ne ben ne de başka biri bu konuyu sormadık... O yanıtında, "Rendler tahta nedir ki, tanımıyorum; ayrıca yeni tahta denemeye hem ihtiyacım hem de vaktim yok, gerek de yok, çünkü bu tahtamla zaten dünya şampiyonu olmuşum, daha ne istiim" gibilerinden bir yanıt vermiş idi.

taklitlerimden sakınınız; gerçek hizmet bende, asıl beni izlemeye devam edin :bonus:

Ping the Werner reporter Pong

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyüksün valla Pingpongman. Masa tenisi kültürümüze büyük katkıların oldu. Ah bir de arada bir işi paraya dökmesen. Arsun'u mu takip edeyim,seni mi kararsızdım ama bu Werner Schlager sohbeti seni bir adım öne geçirdi. Arsun sen de artık sıralamadaki bir oyuncu ile sohbet edersin herhalde. Dadanagast'ın yorumunu merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Togay

teşekkürler; ayrıca paranın lafı mı olur, elin açıldığında ödersin, sorun değil :D:

bu arada, bişeyler daha hatırladım (öğle yemeğinden sonra ;): )

S: Werner, senin Bryce piyasadakilerden farklı diyorlar.

W: üreticiler bizim bazı özel isteklerimizi dikkate alıyorlar...

Ben: ne gibi mesela?

W: ...!!

S: Werner, senin Bryce ile biz normal ölümlülerin Bryce'ı arasında fark çok mu?

W: çok fark yok aslında, benimkiler sadece daha sert...

S: nasıl yani ???!!! :pirpir:

S: Werner, özel bir istek olacak ama, rica etsem, kullanmış olduğun bir lastiği imzalayıp bana gönderir misin?

W: bunu yapamayacağımı biliyorsun, BTY izin vermez...

S: peki o zaman kırmış olduğun bir topu gönder bari...

Ping the slowly remembering Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pingpongman, gel bizleri yeme be abi.. :lol: simdi sen werner ile gercekten konustun mu konusmadin mi?

eger gercekten konustuysan ve ben gercekten kacirdiysam bu hadiseyi gercekten oturup hungur hungur aglarim bilmis ol!! :(:

Togay ben derimki; hem arsunu hem de ping the ... pong'u takip edelim; her ikiside degerli insanlar..

...

ogle yemeginden sonra hatirladigin fakat bizlerin merakla bekledigi sorulari neden sormadigini ve cevaplarini neden ogrenemeyecegimizi, ilk mesajini okuduktan sonra hayal kirikligina ugrayip kafayi yerken ikinci mesajin gelmis..:))

S: Werner, hangi zamkı kullanıyorsun?

W: BTY Fair Chack.

ben de fair chack kullanirim.. :lol: light chack falan hikaye.. bak werner de kullaniyormus..

S: doğru söyle bak, gerçekten mi?

W: evet, gerçekten...

:))))))

S: kaç kat zamklıyorsun, bazıları gibi 8-10 kat mı?

W: sadece iki kat zamklıyorum; iyice kurumasını bekliyorum, sonra yapıştırıyorum.

abi 8-10 kat zamklayarak oynayanlar mi var? :))) ben iki kat atinca: "ne yaptim ben yahu!! yine cok hizli gelecek oynayamayacagim! " diyorum icimden..

Ben: (yapıştırırken) lastiği çok geriyormuşsun...

W: eskiden geriyordum, şimdi bıraktım, lastik çabuk eskiyor ;)

Ben: e tabii, masraflı oluyordur :))

abi bu lastigi germe tamamen lastigin hizini ikiye uce katliyor.. daha dun bendeki eski yasaka VM2 lastigi 3 santimetre kadar gerip iki kat speed glue attim.. carbo 7.6'e takinca bryce kare gibi davrandi lastikcagiz..:)))

simdi werner yapar yapar, bu onun bilecegi is; adamlar biz olumlulerden daha iyi oynuyorlar.. amaaa.. hem sert uretilmis bryce'i ger, iki kat da speed glue at, ustune yapistiriverince schlager carbon tahtanin herhalde 50-60 metreden kut vurabilirmis gibime geliyor, yaniliyor muyum arkadaslar?

S: kaç tane var ki, ben bir tane biliyorum.

W: 3 tane var...

simdi bu olay gercekten cok onemli Ping the Werner reporter Pong.. neymis bu uc tahta, sormadiysan olmaz simdi.. aynisindan 3 tahta mi kullaniyor vatandas? oyleyse neden? tahtalar hava kondisyonuna bagli olaraktan farkli ozellikler falan mi iceriyorlar acaba?

simdi bizlerde mi ayni tahtadan 3 tane almamiz gerekiyor? almazsak ayip mi olur?

S: ne kadar antrenman yapıyorsun?

W: şu aralar haftada 2-3 kez.

S: az değil mi sence, ben bile 4 kere yapıyorum.

W: nicelik değil nitelik önemli :)

abi adam diyecegini demis.. simdi deseki: "ben elime 20 yil raketi tutusturmasam hani siz olumluler hergun antreman yapsaniz ben sizleri yine de yenerim kardes" inanirim yani..:)))

S: Werner bilgisayarının hard diski neden 1 Terrabyte, çok değil mi?

W: tüm maçlarımı seyretmek için anca yetiyor...

S: oyun da oynuyor musun bari?

W: evet hem de çok. en çok NTFU (böyle bir oyun var mı?), AOE2...

bence werner pingpongdan cakiyor fakat bilgisayardan fazla cakmiyor..:)) kardesim git dvd-rw al!! kopyala maclarini diske harddisk yerine.. ama olmaaaazzzz!!! kim simdi kalkip da dvd'yi kabindan cikarip surucuye yerlestirecek?

bu oyunlari ben de duymadim.. belki butterfly werner icin ozel yapmistir..:)))

S: Werner, Çin'de nasıl karşılanıyorsun.

W: Çinlilerle aram çok iyi, beni çok seviyorlar.

S: orada korumayla geziyormuşsun...

W: evet, doğru...

:)))))))))

"Rendler tahta nedir ki, tanımıyorum; ayrıca yeni tahta denemeye hem ihtiyacım hem de vaktim yok, gerek de yok, çünkü bu tahtamla zaten dünya şampiyonu olmuşum, daha ne istiim"

orada sen olacaktinki pingpongman... bahsedecektin wernere biraz.. bak spini %50 arttiriyor.. sen gel birak butterfly'i rendler'e gec.. bir kere sampiyon oldun; peki simdi neredesin? gel oyununun gucunu arttir, rendler'e gec!!! :))))

yok abi werner almazsa ben de almam..:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

S: Werner, senin Bryce piyasadakilerden farklı diyorlar.

W: üreticiler bizim bazı özel isteklerimizi dikkate alıyorlar...

Ben: ne gibi mesela?

W: ...!!

yok abi, bence arsun'un da daha onceden dedigi gibi ancak raki sofrasinda belki birseyler ogrenebiliriz bunlardan..:))) ne istegi bu simdi??? havada kalmis cevabi.. olmazki ama..

S: Werner, senin Bryce ile biz normal ölümlülerin Bryce'ı arasında fark çok mu?

W: çok fark yok aslında, benimkiler sadece daha sert...

S: nasıl yani ???!!!

bence vardir da soylemiyor tabii.. uretici tembihlemis abi..:))) bak soyleme sonra karismam haaaa..

tabii fazla fark yok der.. neden bizler de dunya sampiyonu olamiyoruz? :lol:

ula werner, sen yokmusun sen!

S: Werner, özel bir istek olacak ama, rica etsem, kullanmış olduğun bir lastiği imzalayıp bana gönderir misin?

W: bunu yapamayacağımı biliyorsun, BTY izin vermez...

S: peki o zaman kırmış olduğun bir topu gönder bari...

:))) kesin toplari da ureticiye ozel imal ettiriyorlardir.. kirigini da gondermez o simdi..

sen ne yapacaksin pingpongman kirik topu? muhurleme islemi icin mi istiyorsun? :lol:

Dada the thankful to Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ dadana

bunlar benim sorduğum sorular değil; sadece "ben" ile başlayanlar benim sorularım veya yorumum...

abi 8-10 kat zamklayarak oynayanlar mi var? :)))
yeni lastikleri kıvama getirmek için bir gece öncesinden 8-10 kat zamk atanlar var; bu konu daha önce bir forumda tartışılmıştı, bazı vatandaşlar sandılar ki her maçtan önce 8-10 kat zamk atılıyor; soruyu soran vatandaş böyle sananlardan sanırım...

simdi bu olay gercekten cok onemli Ping the Werner reporter Pong.. neymis bu uc tahta, sormadiysan olmaz simdi.. aynisindan 3 tahta mi kullaniyor vatandas? oyleyse neden? tahtalar hava kondisyonuna bagli olaraktan farkli ozellikler falan mi iceriyorlar acaba?

bu konuyu tam olarak ben de anlamadım ama sanırım soruyu soran " butterfly werner schlager carbon" tahtanın yapımında bulunup bulunmadığını soruyor ama Werner kendi oynadığı tahtayı anlayıp, ondan üç tane var diyor... ben iki tane olduğunu biliyordum, üçüncüsü eşantiyon oldu... Werner maçlara çıkmadan önce, aynı raketten iki tane hazırlıyor, ki maçta bişey olursa hemen diğerini alıp oynamaya devam edebilsin...

simdi bizlerde mi ayni tahtadan 3 tane almamiz gerekiyor? almazsak ayip mi olur?
sen iki tane alsan da yeter :lol:

bence werner pingpongdan cakiyor fakat bilgisayardan fazla cakmiyor..:)) kardesim git dvd-rw al!! kopyala maclarini diske harddisk yerine.. ama olmaaaazzzz!!! kim simdi kalkip da dvd'yi kabindan cikarip surucuye yerlestirecek?

bu oyunlari ben de duymadim.. belki butterfly werner icin ozel yapmistir..:)))

Werner bilgisayardan çakıyor, hem de çok iyi. kendisi hobby programcı bildiğim kadarıyla...

oyunları da çözdüm: Need for Speed Underground ile Age of Empires 2

Ping the Werner analyzer Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:uzgun::uzgun::uzgun:

......

yeni lastikleri kıvama getirmek için bir gece öncesinden 8-10 kat zamk atanlar var..
pembelesinceye kadar da karistiriyorlar mi bari, dibi de tutmasin bu arada tabii..:)))))

butun gece uyumayip, zamklayip zamklayip kurumasini mi bekliyor bu zeus yani? sabaha karsi da tutturuyordur lastiklerle tahtayi artik..:)))

herhalde her mactan once 8-10 atmak biraz zor olacaktir.. veya fair chack triple light kullaniyorsa bilmem tabii..:))))

sen iki tane alsan da yeter

ben bir tane alayim da ayni raketten o da bana yeter..:))

Dada the amator player

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayir, adamlari var bu is için, ona yaptiriyorlar (speed-glue roadie)

kac tane "roadie" hazirliklari yapiyor bir profesyonel oyuncunun maca cikmasinda? mesela werner'in bir tane speed-glue roadie'si var, baska hangi yardimcilari var?

..

demek uc raketin yanisira bir de rodie'ye ihtiyacimiz var.. :lol:

fakat insanin kendi alcagizi ile hazirlamasi kadar zevkli birsey yoktur; biz en iyisimi kendimiz hazirlayalim raketlerimizi..:)))

Dada the inadequate

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 39 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..