Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver G2 Fx Vs Bryce Fx

Recommended Posts

bryce fx'i denediğim kadarıyla yumusak bi süngeri vardı ama kalın, sert ve baya gergin bi üst yüzeyi olduğundan yumuşaklığını çok hissettirmeyen bi lastikti. onun için çok ısınamadım bu lastiğe.

merak ettiğim sriver g2 fx'le karşılaştırırsak nasıldır bu lastik. sriver fx'in high tension versiyonu diye biliyorum ama nasıl bi hal almış lastik merak ediyorum kullanan deneyen varsa yorumlarını belirtirlerse sevinirim. forhandime lastik arayışım sürüyor:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bryce fx'i denediğim kadarıyla yumusak bi süngeri vardı ama kalın, sert ve baya gergin bi üst yüzeyi olduğundan yumuşaklığını çok hissettirmeyen bi lastikti. onun için çok ısınamadım bu lastiğe.

merak ettiğim sriver g2 fx'le karşılaştırırsak nasıldır bu lastik. sriver fx'in high tension versiyonu diye biliyorum ama nasıl bi hal almış lastik merak ediyorum kullanan deneyen varsa yorumlarını belirtirlerse sevinirim. forhandime lastik arayışım sürüyor:)

Guray arkadaşımızın bu sorusunun cevabını bende merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sert tahta, yumuşak lastik kombinasyonlarını seviyorum. Guray TBS'den önce Gergely kullanıyordun sanırım, TBS ile Gergely arasında nasıl bir fark var? Özellikle TBS titreşim açısından nasıl, Gergely gibi mi yoksa vibrasyon var mı?

Sriver G2-FX ve Bryce-FX lastikleri bende hiç kullanmadım ama toplamayı düşündüğüm yeni kombinasyonda bu iki lastikten birini almayı düşünüyorum. Dolayısı ile iki lastik arasındaki farkı ben de çok merak ediyorum.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tbs çok dengeli bir tahta. gergely'ye göre çok kontrollü ama atak oyunda da hızını hissettiriyor. gergely ile oynarken keyif veriyor ( o çıkardığı tok sesinden dolayı sanırım) ama çok fazla hızlı işte onun için o zevki bırakıp tbs'ye geçtim ama tahtamı bulmuş oldum. ben lastiğimi de buldum aslında tsp bjorn'le dün ilk antremanımı yaptım. spin çekerken lastikten çıkan sese herkes dönüp bakıyordu. yumuşak bi sünger üzerine çok spini çok iyi ve gergin bir üst lastiği var. inanılmaz keyif aldım. bikaç antreman sonra lastik kendine gelince iyice anlaşılır niteliği ama şimdilik bir numaram bjorn.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..