Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Avrupa Yakası Oynayacak Partner Arıyorum

Guest Erhan Deniz

Recommended Posts

Merhaba,

4.levent'te oturuyorum.

Pek iyi değilim ama oynamayı çok seviyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum

Hafta sonları oynayacak partner arıyorum

bana buradan ulaşabilirsiniz

teşekkürler

bende fatih' te oturuyorum bende o kadar ii sayilmam ama uyarsa hafta sonlari oynuyabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar.biriniz fatih birinizde leventte oturuyorsunuz. en iyisitam ortası.okmeydanı.benim ev gültepe de ama iş fatih te. yarın salı gunu ben okmeydanındaki İTO salonundayım.beklerim. 0532 70 70 283. aksam 5,30 - 6 gibi ordayım bir aksilik olmazsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar.biriniz fatih birinizde leventte oturuyorsunuz. en iyisitam ortası.okmeydanı.benim ev gültepe de ama iş fatih te. yarın salı gunu ben okmeydanındaki İTO salonundayım.beklerim. 0532 70 70 283. aksam 5,30 - 6 gibi ordayım bir aksilik olmazsa.

ben de okmeydanı'nı düşünmüştüm

turnuvaların olduğu hafta sonu gidip bakmıştım

ama hafta içi vaktim olmuyor maalesef

ancak hafta sonları olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

konuya çözümü ben getireyim :D 4 leventte oturuyorsunuz madem en yakın çeliktepe :D yarın orda olacağım inş. gelirsen görüşürüz şahin abiyide çağırıyorum ama henüz gelmedi :D selamlar abi inş görüşürüz . çeliktepedeki yer bilgileri oynayacak yerler linkinde yazıyo görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest yasaka spor okulu
Merhaba,

4.levent'te oturuyorum.

Pek iyi değilim ama oynamayı çok seviyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum

Hafta sonları oynayacak partner arıyorum

bana buradan ulaşabilirsiniz

teşekkürler

merhaba arkadaşlar size yeni açmış olduğumuz masa tenisi salonunun haberini vermek istiyorum .Yerimiz Akadlarda Akmerkezin yakınında şişli terakki vakfı okullarının spor salonunda. Salonumuzda uzman antrenörler eşliğinde çalışmalara katılabilir, özel ders alabilir yada kendi partnerinizle masa kiralayıp oynayabilirsiniz. Spor salonumuz sadece istanbulda değil Türkiyede benzersiz kalitede bir masa tenisi salonudur. Salonumuza bahçeşehir üniversitesinden, hilton'dan ve daha birçok farklı yerden tanışabileceğiniz ve birlikte oynayabileceğiniz oyuncular gelmektedir. Bilgi için arayabilirsiniz 0 535 286 15 05

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..