Jump to content
Masatenisi.org Forum

Milky Way Lastikleri Kullanan?

Misafir

Recommended Posts

Merhabalar, Milky Way (Mercury) lastigi kullanan varmı, ve kullanan arkadaş lastiği önerirmi? Daha önceleri klüpte oynadığım zamanda Sriver 2.0 lastik ve Butterfly tahta kullanıyordum elbette Milky Way in bu kalite de olmayacağını biliyorum ama şu an sadece haftada bir gün hobi için de Sriver yada Sriver FX kombinasyonu yapmak pahalı olacağından bu lastik ve yine aynı firmanın bir karbon tahtasını gözüme kestirdim. Kullanan arkadaşlardan olumlu yorum alırsam bir sonraki antrenmana raketi hazırlama niyetindeyim.

Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mercury lastiği çocuklar için alıp denedim fena lastik değil. sriver ile bence kıyas yapma yanılırsın. sana önerim haftada 1 gün hobi amaçlı oynuyorsan bence karbon tahtaya girme. daha uygun fiyatlı ve beğendiğim milky way h2 tahta ile mercury kombinasyonunu dene. hem ucuz hem kaliteli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim truss, KONTRA Earth ve Mars düşünecegim, karbon tahta en düşük Allround modelini düşünüyorum Carbon Y4 modeli, tanıtımında kontrollü olduğu yazıyor ama ele alıp oynamadan bilinmez. Bu hafta idareten Dunlop bir raketle oynadım masa tenisinden soğuttu, raketle mücadele etmekten oynanan oyundan keyif alamadım, yeni başlayana bile tavsiye etmem dunlopun hiçbir modelini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim truss, KONTRA Earth ve Mars düşünecegim, karbon tahta en düşük Allround modelini düşünüyorum Carbon Y4 modeli, tanıtımında kontrollü olduğu yazıyor ama ele alıp oynamadan bilinmez. Bu hafta idareten Dunlop bir raketle oynadım masa tenisinden soğuttu, raketle mücadele etmekten oynanan oyundan keyif alamadım, yeni başlayana bile tavsiye etmem dunlopun hiçbir modelini.

ahmetcim tekrar merhaba. ben öğrencime mars 2.0 aldım yüzeyi hiç hoşuma gitmedi. onun yerine venüs tavsiye ederim. high tension özelliğine sahip. bu lastik 25 ytl. yine benim kullandığım dhs skyline3 lastik gerçekten çok çok iyi. fiyatı 27 ytl.

tahta için dediğim gibi yinhe h2 fena değil ama bütçen varsa kontrol istiyorsan samsanov alpha ( 50 ytl) yada hız ve kontrol istiyorsan dhs hurricane wl off (58 ytl) tavsiye ederim. kendine ii bak. baykuşla konuşursan selam söyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar ben bu markanın lastiklerinide tahtalarınıda denedim mercurl lastikler gerçekten küçümsenmeyecek kadar iyi bence ve tahtalarına gelince bir tahtasını denedim ve çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama lastikleri iyi bence kalın olmamak kaydıyla 2,1 en fazla mercur venüs iyi lastikler başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mercury'nin yumuşak ve sert süngerlisi var, yumuşak süngerlisini denemek imkanım olmadı ama, sert süngerlisi tekniği biraz gelişmiş olanlar için süper, bence sriver fx'ten daha iyi, hem spini çok iyi, hem sağlam, hem de efekt özelliği bile var gibi geldi bana, üstelik 10 YTL, tekniğimi biraz geliştirdiğim zaman vazgeçmeyeceğim bir lastik, bloklarda, spinlerde, özellikle şut atmada çok iyi, uzaktan vuruşlarda da çok iyi,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mercury'nin yumuşak ve sert süngerlisi var, yumuşak süngerlisini denemek imkanım olmadı ama, sert süngerlisi tekniği biraz gelişmiş olanlar için süper, bence sriver fx'ten daha iyi, hem spini çok iyi, hem sağlam, hem de efekt özelliği bile var gibi geldi bana, üstelik 10 YTL, tekniğimi biraz geliştirdiğim zaman vazgeçmeyeceğim bir lastik, bloklarda, spinlerde, özellikle şut atmada çok iyi, uzaktan vuruşlarda da çok iyi,

Milky Way (Yinhe) ürünleri içinde Benim favorim Earth Lastik.. Bence çok kaliteli ve avrupa lastiklerden hiç bir farkı yok ayrıca avrupa lastiklerden daha da sağlam. Turan arkadaşımızın dediği gibi lastiklerin hem yumuşak hemde sert süngerlisi mevcut buda güzel bir seçenek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
9000 hakkında ne dersiniz kullanan var mı ?

Hocam biz, Venüs, Earth ve Mercury lastikleri kullanıyoruz. Bu lastiklerin üçündende çok memnunuz.

Ayrıca Bu üç lastiğinde çoğu avrupa lastiğinden bir eksiği olmadığına hatta daha iyi olduğuna inanıyorum.

Earth, Mercury ve Venüs üçüde Hızlı ve spini gayet iyii lastikler ayrıca kontrolüde gayet iyii ve bloklarda da başarılı buluyorum. İçlerinde en yapışkan olan Venüs topu üzerine bastır çek top yapışıyor.

Ben lastiklerden çok memnunum ayrıca imzamdaki kombinasyonlada oynamak gayet hoşuma gidiyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam biz, Venüs, Earth ve Mercury lastikleri kullanıyoruz. Bu lastiklerin üçündende çok memnunuz.

Ayrıca Bu üç lastiğinde çoğu avrupa lastiğinden bir eksiği olmadığına hatta daha iyi olduğuna inanıyorum.

Earth, Mercury ve Venüs üçüde Hızlı ve spini gayet iyii lastikler ayrıca kontrolüde gayet iyii ve bloklarda da başarılı buluyorum. İçlerinde en yapışkan olan Venüs topu üzerine bastır çek top yapışıyor.

Ben lastiklerden çok memnunum ayrıca imzamdaki kombinasyonlada oynamak gayet hoşuma gidiyor..

merhaba earth ve venüs arasında fark varmı oynarken farkediliyormu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mmustafa hocam ben ne için 9000 i soruyorum biliyor musun yinhe türkün sitesinde hız spin değerleri en yüksek 9000 de var earth venüs ve mercury için aynı değerler daha düşük hatta mercuryde bayağı düşük acaba diyorum 9000 daha iyi bir oyun verir mi bilginiz varsa yada diğer arkadaşlardan bligisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa sevinirim.imzanızdaki kombunasyonu düşüneceğim hocam teşekkürler.başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..