Jump to content
Masatenisi.org Forum

70-80 Ytl Arası Tahta

Misafir

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar 5 senedir masa tenisi oynuyorum. Ama öyle hergün düzenli deil. Çevreme göre iyi oynarım. Şimdi bu işi ilerletmeyi kafama koydum.

150 Ytl bütçem var. Lastik olarak Butterfly sriver FX Düşünüyorum( 2x 80YTL ) Fakat tahta konusunda karar veremedim. Şöyle 70 - 80 YTL arasında bir tahta arıyorum. birde güzel başımı ağrıtmayacak bir yapıştırıcı, yardımcı olursanız sevinirim... Bu arada Önereceğiniz malzemeleri internetten hangi siteden temin edebileceğimin linkini verirseniz iyi olur. Ispartada satan yer yok Net üzeriden sipariş vereceğim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar 5 senedir masa tenisi oynuyorum. Ama öyle hergün düzenli deil. Çevreme göre iyi oynarım. Şimdi bu işi ilerletmeyi kafama koydum.

150 Ytl bütçem var. Lastik olarak Butterfly sriver FX Düşünüyorum( 2x 80 YTL ) Fakat tahta konusunda karar veremedim. Şöyle 70 - 80 YTL arasında bir tahta arıyorum. birde güzel başımı ağrıtmayacak bir yapıştırıcı, yardımcı olursanız sevinirim... Bu arada Önereceğiniz malzemeleri internetten hangi siteden temin edebileceğimin linkini verirseniz iyi olur. Ispartada satan yer yok Net üzeriden sipariş vereceğim

merhaba arkadaşım

lastiklerini http://urun.gittigidiyor.com/Butterfly-Sri...W0QQidZZ6441893

tahta konusunda da bana oyun stilini söyle. ben de sana ne gider onu söyleyeyim

kombinasyonumu hep hakan abiden yapıyorum ve memnunum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genelde spin atışlar yapmayı seviyorum defensive oynamaktan hoşlanmıyorum. fakat top ile raket buluştuğu zamanda topun uçup gitmesini istemiyorum :)

SANA İMZAMDAKİ KOMBİNASYONU ÖNERİRİM AMA SENİN BÜTÇENDEN 30 LİRA FALAN FAZLA OLUR SANIRIM. 120YE TAHTAYI ALIRSIN. 70E DE LASTİKLERİ. 190 YTL EDER.

SEN LASTİK İÇİN 80, TAHTA İÇİN DE 70-80 AYIRMIŞSIN. O DA 160 YTL EDER.

BENİ MSN ADRESİNE EKLERSEN MUHABBET EDERİZ VE BULURUZ DOĞRU KOMBİNASYONU.

gokhanbayraktar16@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..