Jump to content
Masatenisi.org Forum

MecİdİyekÖy Profİlo

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar ben sitede yeniyim, mecidiyeköyde oturuyorum. Herkes gibi, tenis oynayacak partner arıyorum. başlığa profilo yazdım ama yine buralara yakın bir kompleks, salon bilen varsa oraya da gidebilirim... ilgilenen arkadaşlar yazsınlar lütfen. oyunu iyi oynarım ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan hoşgeldin masa tenisi dunyasına. ben de gültepe de oturuyorum .profiloyu da biliyorum. eğer gerçekten iyi oynuyorsan orada bu oyunu oynayamayacağını da bilirsin. cok sıkışık bir yer. ışık yok.masalar iyi değil. bu işi gerçekten yapacaksan, zevk alacaksan bunun içinde bir bedel ödemen lazım. oturduğun yerden kalkacak ve cemal kamacı spor kompleksinin yanındaki İTO meslek lisesine geleceksin.ben yarın orda olucam.6 gibi. gelirsen oynarız. forumda oynanacak yerler listesinde burasıyla ilgili bilgiler bulabilirsin. görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam hakan,

bende profiloya yakın oturuyorum

masa tenisi oynamayı seviyorum çok iyi oynamam ama idare eder tabii senin durumunu bilmeyerek bunu sölüyorum.spor olsun diye oynamak istiyorum ayrıca seviyorum bu oyunu.profiloda zamanı ayarlayıp oynayabilirz istersen.kendine iyi bak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..