Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Lisesi

Misafir

Recommended Posts

bu pazar(21 inde) haydarpaşa lisesine(kadıköy) antreman verebilecek partner arıyorum ekipmanlarım imzamda yazıyor stilimde orta seviyenin biraz üstü sayılırım

ilginiz için şimdiden teşekkürler..

İzmirden gelebilsem senle seve seve antreman yapardım.Yeni tahtan ve tırtılın hayırlı olsun yalnız kötü haberim var yeni tırtılında seneye yasaklılar arasında.Artık seneye Allah Kerim bende bile bile bir seneliğine yeni tırtıl aldım.Napalım yapacak birşey yok.Yasaklar yasaklar... nereye kadar??????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu pazar(21 inde) haydarpaşa lisesine(kadıköy) antreman verebilecek partner arıyorum ekipmanlarım imzamda yazıyor stilimde orta seviyenin biraz üstü sayılırım

ilginiz için şimdiden teşekkürler..

Merhaba , ben gelmek isterim aslında. Bahsettiğin yere gitmedim şu ana kadar. Ümraniye'de oturuyorum. Eğer orası hakkında kısa bilgi verirsen sevinirim.

Herkese açık mı ? Giriş ücreti veya saati ne kadar?

Normalde biz Ümraniye Haldun Alagaş Salonunda oynuyoruz.

Cevabını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba hakan belki pasolenk siteye girmeyebilir ben cevaplayayım.

haydarpaşa lisesi altunizadede o büyük alışveriş merkezinin ( adını hatırlayamadım) az aşağısında. m.ü. hastanesinin bitişiğinde haydarpaşa lisesinin spor salonunda. çok eski bir lise olduğu için o çevredekilerin çoğu bilmesi lazım.

ayrıca o dernek bugün okmeydanında saat 13 de bir turnuva düzenlemektedir. cemal kamacı spor komplesi bitişiğinde

oraya katılmanı tavsiye ederim. bizlerde bugün orada olacağız. ito anadolu lisesi spor salonu. istanbulun en iyi masa ve salonuna sahip

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba hakan belki pasolenk siteye girmeyebilir ben cevaplayayım.

haydarpaşa lisesi altunizadede o büyük alışveriş merkezinin ( adını hatırlayamadım) az aşağısında. m.ü. hastanesinin bitişiğinde haydarpaşa lisesinin spor salonunda. çok eski bir lise olduğu için o çevredekilerin çoğu bilmesi lazım.

ayrıca o dernek bugün okmeydanında saat 13 de bir turnuva düzenlemektedir. cemal kamacı spor komplesi bitişiğinde

oraya katılmanı tavsiye ederim. bizlerde bugün orada olacağız. ito anadolu lisesi spor salonu. istanbulun en iyi masa ve salonuna sahip

Teşekkürler Mustafa Bey,

Okmeydanı'na gelemem, bugün arkadaşa sözüm var, o saatte Haldun Alagaş'tayız.

Belki başka sefere.

Ama yarın en azından Haydarpaşa Lise'sini görmek istiyorum.

Pasolenk'den cevap alamasam da komşu ile gidecem, açık olma saatlerini ve ücretini de bildirebilirseniz sevinirim ( H.P. Lisesinin )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inşallah kapalı olmaz öğleden sonra 2de orda olacağım;gelebilecek olan pm atsın

saat sınırlaması yok oynaması 10ytl;gelirseniz sevinirim bu arada o büyük alışveriş merkezinin adı capitol

gazannfer abi ben de bile bile aldım ama fakirimin işi bitmişti;ii oldu,bamboodan memnunum,tahta da ii ama bambooyla sadece 1kere antreman şansım oldu biraz da ona alışmak için antreman yapmak istiyorum;ama ilk seferde bile fakirle oynadığım gibi oynamaya başladım;inş. iyi olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..