Jump to content
Masatenisi.org Forum

20 Ekim Okmeydanı Turnuvası

Misafir

Recommended Posts

c.tesi günü okmeydanı masa tenisi salonunda tek maçları yapıyoruz.her düzeyden oyuncuya açık olan turnuvaya katılmanızı beklerim.gerçekten çok güzel maçlar oluyor..

Fulya Hanim, turnuvada eleminsayon sistemi gruplara ayrilarak mi oluyor? Yoksa, tek mac yaparak mi eleniyor? Eger, tek maca gore eleme usulu ile turnuva yapiliyorsa cok az mac yaparak turnuvaya veda ediliyor. Tabi bu benim gibi profesyonel olmayanlar icin gecerli.

Saygilar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS'deki sisteme benzemis. Orada 5 li guruplar yapılıyordu. Tesekkurler.

ups de nasıl oynanıyor bilmiyorum ama bizim yıllardır uyguladığımız bir sistem.uluslararası turnuvalar da bu formatta.gerek avrupa şampiyonası gerekse dünya şampiyonalarında 4 er kişilik gruplar olur.mehmetin de bahsettiği gibi grupta ilk 2 ye girenler kazananlar grubunda eleme usulüne göre,3 ve 4.lerde kendi aralarında ve yine eleme usulü oynarlar.

sonunda ilk 4 ve kaybedenler arasında ise 1. belli olur.umarım en kısa zamanda iyileşir ve aramıza katılırsın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okmeydanı derken, Okmeydanı Cemal Kamacı Spor Tesislerini Kastetmiyorsunuz Değil mi? Ordan masaları kaldırdıkları (onların tabiriyle) BEŞ sene olmuş... Maçları nerde yapıyorsunuz? Bir de yaklaşık kaç kişi katılıyor? En yakın hangi tarihte yapılacak? Teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Abi,

Sakatligim biraz ciddi idi. Hala iyilesemedim. Uygun zamanda tekrar doktora gidip sakatligin durumunu ogrenecegim. Genede eskiye gore iyiyim en azindan dizlikle oynayabiliyorum. Yavas yavas tekrar oynamaya basliyacagim.

Gorusmek uzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..