Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yabanci Bir Forum üyelerinin En çok Kullandigi Lastikler

Misafir

Recommended Posts

Yabanci bir masa tenisi forum üyelerinin en çok kullandigi,ilk 20 deki lastikler.

(=),(+),(-)geçen seneye göre farklari

1 Butterfly Sriver FX : 378 (=)

2 Joola Samba : 261 (=)

3 Yasaka Mark V GPS : 259 (=)

4 Yasaka Mark V : 238 (=)

5 Butterfly Bryce FX : 166 (+2)

6 Tibhar Rookie D Tecs : 150 (+2)

7 Tibhar Vari Spin D Tecs : 144 (-1)

8 Tibhar Vari Spin : 141 (-3)

9 Joola Mambo : 133 (+2)

10 Butterfly Sriver : 132 (=)

11 Butterfly Sriver EL : 129 (+1)

12 Yasaka Mark V 30° : 127 (-3)

13 Butterfly Bryce : 105 (=)

14 Donic Desto F3 : 93 (=)

15 Donic Desto F2 : 80 (=)

16 DrNeubauer SuperBlock : 76 (+1)

17 Tibhar Rapid D Tecs : 72 (-1)

18 Stiga Neo Sound : 69 (nv)

19 Tibhar Rapid Soft : 63 (-1)

20 Butterfly Tackiness D : 58 (-1)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ucuz Çin malı lastikler arasında Sriver FX'e en çok benzeyen lastik hangisi acaba? Sriver FX 20-25$ civarı iken ucuz Çin malı lastikler 10$ civarı. Sriver'ın Çin lastiklerine göre çabuk yıprandığı düşünülürse (özellikle benim gibi masaya vurup lastiği yırtanlar için :() daha ucuz bir alternatif var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Ucuz Çin malı lastikler arasında Sriver FX'e en çok benzeyen lastik hangisi acaba? Sriver FX 20-25$ civarı iken ucuz Çin malı lastikler 10$ civarı. Sriver'ın Çin lastiklerine göre çabuk yıprandığı düşünülürse (özellikle benim gibi masaya vurup lastiği yırtanlar için :() daha ucuz bir alternatif var mı?

TNT, Dipper II olabilir herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlla ki sriver fx diyorsan, en kaliteli benzeri TNT evet. Yumuşak süngerli olması yeterli diyorsan friendship 729 fx el supersoft ve lkt pro xp ve lkt pro xt olabilir.

Ama benim deneyip de beğendiğim hatta tüm sriver serisinden bile üstün tuttuğum çin lastiği dawei inspirit. Tabii ki inspirit japon lastiğine benzemekle birlikte (yapışkan değil) daha sert süngeri var. Hissi japon lastiği hissi gibi. Sriver fx ile değil de sriver L ile karşılaştırılabilir yalnız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anket sonuçlarını yabancı siteden bizim için ayıklayan Nejdet abimize teşekkür ediyorum

Keşke bizim sitemizde de böyle kapsamlı -en az 20 seçenekli anketler- ve bu anketleri organize eden birileri olabilse

Yakinda tahtalar içinde verecegim.Ilgi gôsterdigin için ben sana tsk ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..