Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fındıklı Spor Kulübü - Rize

Recommended Posts

• 2 months later...
fındıklı spor olarak A takımda lisanslı sporcu sayımız 2 oldu ( B takım tamam ) . ikimiz de üst düzey oynuyoruz ve takıma iyi bir sporcu ihtiyacımız var. rize veya ilçelerinden ilgilenen sporcu varsa tanışalım

merhabalar.forum a çok önce kaydoldum ama uzun süredir ilk defa girdim..ben arhavide oturuyorum burada işim icabı bulunuyorum.daha önce izmirde ve ant.da oynadım buraya geldiğimden beri antreman yapamıyorum 4 ay önce bi ön çapraz bağ ameliyatı oldum ama bacağım şu an iyi durumda.eğer hala bi oyuncuya ihtiyacınız varsa görüşebiliriz..sizin seviyenizi bilmiyorum ama antreman yaptığım dönemlerde iyi bir oyuncu sayılırdım, fakat bacağım tam anlamıyla iyileşmediği için çok zorlayabilecek durumda değilim,burada oynayacak biride olmadığı için hiç deneme imkanım olamadı..primorac carbon üzerine sriverfx ve bryce kullanıyorum.eğer bana ulaşmak isterseniz 0533 711 9872 no lu nomaramdan ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar.forum a çok önce kaydoldum ama uzun süredir ilk defa girdim..ben arhavide oturuyorum burada işim icabı bulunuyorum.daha önce izmirde ve ant.da oynadım buraya geldiğimden beri antreman yapamıyorum 4 ay önce bi ön çapraz bağ ameliyatı oldum ama bacağım şu an iyi durumda.eğer hala bi oyuncuya ihtiyacınız varsa görüşebiliriz..sizin seviyenizi bilmiyorum ama antreman yaptığım dönemlerde iyi bir oyuncu sayılırdım, fakat bacağım tam anlamıyla iyileşmediği için çok zorlayabilecek durumda değilim,burada oynayacak biride olmadığı için hiç deneme imkanım olamadı..primorac carbon üzerine sriverfx ve bryce kullanıyorum.eğer bana ulaşmak isterseniz 0533 711 9872 no lu nomaramdan ulaşabilirsiniz.

oooo turuşhan abi antreman çevren de manayla gelişecek gibi. umarım ligde arkadaşın da size katkısı olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin diyelim. ben turushan övgü. fındıklı ilçesinde yaşıyorum. fındıklı spor kulübü adına hem öğrenci yetiştiriyor hem de sporcu olarak oynuyorum. birisi arhavide olmak üzere a takımda 3 sporcuyuz. istersen cumartesi günü antrenman var gel tanışalım. antrenmanlarımız fındıklı lisesi kapalı spor salonunda olmaktadır. cumartesi 13:00da müsaitsen beklerim.

gökhancım merhaba, yavaş yavaş kulübümüz güçleniyor. bakalım arkadaş gelsin görüşelim her iki taraf için de uygun olursa neden olmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam müsait olursanız beklerim. pazar günü de aynı saatte salondayım. olmazsa pazar gelirsiniz. ancak cumartesi daha iyi olurdu

turushan hafta içi atreman yapıyor musunuz.yani iş çıkıslarında?salonun ışıklandırması var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..