Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timo Boll Spirit

Recommended Posts

medium bi tahta olduğu için her türlü lastikle (yumuşak,sert ve orta süngerli) kullanılır bence ama hız istiyorsanız bryce (fx) ile kullanın eğer daha ucuz bi lastik arıyorsanız dawei inspirit (quatro) ile çok iyi sonuç vericeğini düşünüyorum çünkü tbs ile yakın özelikte olan M.Maze tahtaya dawei lastikler çok uyumlu oldu. butterfly sitesinde timo boll bu tahtayı sirver ile kullandığı yazıyo. kullanan başka oyuncularda var onlarda bryce ve sriver ı tercih etmişler tam liste aşağıda

butterfly'ın sponsor olduğu oyuncular

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

medium bi tahta olduğu için her türlü lastikle (yumuşak,sert ve orta süngerli) kullanılır bence ama hız istiyorsanız bryce (fx) ile kullanın eğer daha ucuz bi lastik arıyorsanız dawei inspirit (quatro) ile çok iyi sonuç vericeğini düşünüyorum çünkü tbs ile yakın özelikte olan M.Maze tahtaya dawei lastikler çok uyumlu oldu. butterfly sitesinde timo boll bu tahtayı sirver ile kullandığı yazıyo. kullanan başka oyuncularda var onlarda bryce ve sriver ı tercih etmişler tam liste aşağıda

butterfly'ın sponsor olduğu oyuncular

Ben yumuşak sünger tavsiye ediyorum. Sriver G2FX favorilerimden. Bryce Fx'den az yavaş ama daha spinli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

türkiyede dawei satan firma var mı acaba? ağırlığı nasıl hafif bir lastik mi? bazı çin lastikleri ağır oluyor? denemek lazım

bryce ın yerini tam olarak dolduramasada fiyat performans olarak çok iyi bi lastik türkiyede temsilcisi yok bildiğim kadarı ile ben www.eacheng.net sitesinden alıyorum ayrıyeten www.colestt.com , www.presports.com gibi alışveriş sitelerindede bulabilirsiniz. bu lastikler klasik çin lastiklerine hiç benzemiyorlar onun için ağırlıklarıda çin lastikleri gibi değil fakat byrce dan biraz daha ağırlar. dawei inspirit ve dawei inspirit quattro diye iki modeli var iki modelinde değişik sünger sertlik dereceleri mevcut . dawei inspirit 35 degree (en yumuşağı) M.Maze tahtaya en çok uyan modeliydi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..