Jump to content
Masatenisi.org Forum

7-8-9 Yaş Ekipman

Misafir

Recommended Posts

Bu yaz antrenör kursunu bitirdim sakaryada ilköğretim okulu çalıştırmaya başlayacağım.Çocukları 6 kız-6 erkek olarak tesbit edeceğim.daha önce hiç oynanamışlar.öncelikle raket ne almalıyız.piyasa çok karışık bütçede pekiyi değil herhalde en çok 30 ytl sporcu başı ayrılabilir.tüm arkadaşlardan tavsiyeleri bekliyorum.Oynanacak raketlerde ITTF onayı olmalı.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yaz antrenör kursunu bitirdim sakaryada ilköğretim okulu çalıştırmaya başlayacağım.Çocukları 6 kız-6 erkek olarak tesbit edeceğim.daha önce hiç oynanamışlar.öncelikle raket ne almalıyız.piyasa çok karışık bütçede pekiyi değil herhalde en çok 30 ytl sporcu başı ayrılabilir.tüm arkadaşlardan tavsiyeleri bekliyorum.Oynanacak raketlerde ITTF onayı olmalı.teşekkürler

Antrenörlüğünüz hayırlı olsun.30 ytl ye pro. raket imkansız heralde çünkü çoğu lastiğin tekinin fiyatı 30ytl den fazla.Fast-spin ve hazer sporda sizin istediğiniz fiyata hazır raketler var ama ben hiç görmedim ve kullanmadım ve çocuklara nekadar faydalı olur bilemeyeceğim.En ucuz pro. rakette heralde yinhe ürünlerinden oluşturulabilir.Sitede gördüğüm kadarıyla 10ytl ye lastik,20ytl ye tahta var.Yinhe ürünleri hakkında bilgiyi formumuzda bulabilirsiniz.Benim tavsiyem bütçenizi biraz daha sıkıp pro. raket almanızdır.Bu rakamlarla işiniz zor Allah yardımcınız olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu fiyata bulmanız çok zor ama 45 YTL ye başlangıç için bence uygun bir kombinasyonu ancak gazanfer abinin de dediği gibi yinheturk den yapabilirsin. Eğer limiti artıra bilirseniz çok daha iyii kombinasyonlar alabilirsiniz ama bu 45 ytl ye mal olacak kombinasyon işinizi çok iyi göreceği düşüncesindeyim. Daha ayrıntılı size mail attım.

Bu konuda sizi anlıyorum çok zor bir durum aynı maddi problemleri bizde yaşıyoruz ben altyapı çalışmaları için hep cebimden harcadım. Halada harcamaya devam ediyorum ama nereye kadar harcayabilirm onuda bilmiyorum :)

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşım;

ben de öncelikle hayırlı olsun diyorum. tek sen uğraşacaksan 12 sporcuya vakit ayırman çok zor gibime geliyor. bence sayıyı azaltıp kaliteyi arttırmalısın. ben 3.5 ay önce minikler kategorisinde sporcu yetiştirmeye başladım. onlara 45 ytl değerinde grubba 2000 hazır raket aldırdım. bu yaşta çocukların kas güçleri çok gelişmemiş olduğundan öncelikle hafif raket tercih etmen gerekiyor. grubba 2000 hem çok hafif hem çok kontrollü ve hızı iyi hem de çocukların eline mükemmel oturuyor. kesinlikle pişman olmazsın. onlara 6 ila 1 yıl yeterli gelir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..