Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul / Ümranİye Civarı

Recommended Posts

Koskoca milyonluk Ümraniye'de iyi oyuncu yok mu?

Kulüpte oynamayan dedim, çünkü onlar zaten kulüpte iyi oyuncularla oynadıkları için bizimle oynamaya ihtiyaçları olmuyor.

Uzun süredir Ümraniye Haldun Alagaş spor salonunda maçlar yapıyoruz. Fakat sayımız çok az.

İyi de oynuyorum, ancak liglerde oynayan arkadaşlar ve abiler yenebiliyor beni.

Benim seviyemde, düzenli olarak oynayabilecek 1-2 arkadaş olursa çok iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koskoca milyonluk Ümraniye'de iyi oyuncu yok mu?

Kulüpte oynamayan dedim, çünkü onlar zaten kulüpte iyi oyuncularla oynadıkları için bizimle oynamaya ihtiyaçları olmuyor.

Uzun süredir Ümraniye Haldun Alagaş spor salonunda maçlar yapıyoruz. Fakat sayımız çok az.

İyi de oynuyorum, ancak liglerde oynayan arkadaşlar ve abiler yenebiliyor beni.

Benim seviyemde, düzenli olarak oynayabilecek 1-2 arkadaş olursa çok iyi olacak.

Hakan abi Fbvtt gibi bir klüp/derneğe gitme şansın var mı? Benim seviyem senden aşağıda ama rakip de oluyor idman da yapılıyor. Kısa sürede düzenli oynayabileceğin birileriyle tanışabilirsin. Gerek veteranlardan gerek liglerde oynamayan amatörlerden iyi oyuncular var. Ben bir kere sizlere katıldım ama yer ve zaman sorun oluyor o yüzden bu ara gelemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan abi Fbvtt gibi bir klüp/derneğe gitme şansın var mı? Benim seviyem senden aşağıda ama rakip de oluyor idman da yapılıyor. Kısa sürede düzenli oynayabileceğin birileriyle tanışabilirsin. Gerek veteranlardan gerek liglerde oynamayan amatörlerden iyi oyuncular var. Ben bir kere sizlere katıldım ama yer ve zaman sorun oluyor o yüzden bu ara gelemiyorum.

Selam Emre, aynen benim de Haldun Alagaş harici yerler zaman açısından sorunlu oluyor.

Akşamları derslerim ve çalışmalarım olduğundan mümkün olduğunca az zaman kaybetmeye çalışıyorum.

Gerçi bi başladık mı 3-4 saat en az oynuyoruz.

Ama araba da olmadığından otobüslerle gitmek için (Fbvtt'ye mesela) gerçekten zamanım yok.

Senin benim gibi oynayabilen, Ümraniye'de oyuncu arıyorum işte.... Görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oynayabilirim, 5-6 yıldır oynamıyorum (ciddi olarak) ama klüp geçmişim var. Gönderdiğiniz topların büyük kısmı bir şekilde sizin tarafa ulaşacaktır :)

Raket sorunum var ama idare edecek orta sınıf raket bulurum haftasonu salon açıksa cumartesi öğleden sonra ve pazar uygunum. Avrupa yakasında çalıştığımdan + işlerden dolayı zaman sıkıntısından dolayı hafta içi pek oynayamam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oynayabilirim, 5-6 yıldır oynamıyorum (ciddi olarak) ama klüp geçmişim var. Gönderdiğiniz topların büyük kısmı bir şekilde sizin tarafa ulaşacaktır :)

Raket sorunum var ama idare edecek orta sınıf raket bulurum haftasonu salon açıksa cumartesi öğleden sonra ve pazar uygunum. Avrupa yakasında çalıştığımdan + işlerden dolayı zaman sıkıntısından dolayı hafta içi pek oynayamam.

Merhaba,

ramazan'dan sonra hafta sonu c.tesi veya pazar öğleden sonra tekrar oynamaya başlayacağız. Saat genelde 14:00-17:00 arası oynuyoruz.

Sizi de aramızda görmek isteriz. Tabii oyun seviyelerimiz uyuşur ise... belki bizden çok iyisinizdir veya tam tersi.

Ben buraya ( SALONDA'YIM, BEKLİYORUM konusu altında ) düzenli olarak 1-2 gün öncesinden tarih ve saati belirtiyorum.

Çok iyi olmasa da artık, iyi raket var fazladan bizde. İlk aşamada onu kullanmanız mümkündir.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lise yıllarında lise takımı ve dışarıda klüpte oynadım, çok üstdüzey oyuncu olmasamda her tip oyuncu ile oynayabilecek all-round oyuncuydum, hücum yönü ağır basmakla birlikte oyunu iki yönlü de oynayabilirim, Ramazan'dan sonra görüşmek üzere o zaman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lise yıllarında lise takımı ve dışarıda klüpte oynadım, çok üstdüzey oyuncu olmasamda her tip oyuncu ile oynayabilecek all-round oyuncuydum, hücum yönü ağır basmakla birlikte oyunu iki yönlü de oynayabilirim, Ramazan'dan sonra görüşmek üzere o zaman.

Tamam , görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..