Jump to content
Masatenisi.org Forum

G 666, Dipper 2

Recommended Posts

arkadaşlar henüz amatör bir oyuncuyum, yeni bir toplama raket almak istiyorum, bu benim ilk profesyonel raketim olacak,

fh'ye dhs g666, bh'ye dipper2 almaya karar verdim, oyun stilim masaya yakın, oyunun akışına göre hem kesme hem de atak yapıyorum, acaba sünger kalınlığımın nasıl olmasını tavsiye edersiniz, dipper yumuşak bir lastik, g666'da medium yazıyor, sünger kalınlığı seçenekleri de

g 666 'da 1,5 ve 1,8

dipper2'de 1.8, 2.0 ve 2.2 lütfen bu konudaki fikirlerinizi paylaşırmısınız, şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar henüz amatör bir oyuncuyum, yeni bir toplama raket almak istiyorum, bu benim ilk profesyonel raketim olacak,

fh'ye dhs g666, bh'ye dipper2 almaya karar verdim, oyun stilim masaya yakın, oyunun akışına göre hem kesme hem de atak yapıyorum, acaba sünger kalınlığımın nasıl olmasını tavsiye edersiniz, dipper yumuşak bir lastik, g666'da medium yazıyor, sünger kalınlığı seçenekleri de

g 666 'da 1,5 ve 1,8

dipper2'de 1.8, 2.0 ve 2.2 lütfen bu konudaki fikirlerinizi paylaşırmısınız, şimdiden teşekkürler

G666'nın süngeri sert ve kendisi yapışkan. Bence FH Dipper BH Dipper 2 şeklinde alırsanız vuruşlarınızı geliştirirken daha verimli olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

g 666 'da 1,5 ve 1,8

Kalınlıklar her iki tarafada 1.8mm iyi gider.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

g 666 'da 1,5 ve 1,8

Lastik olarak alacaklarını yazmışsın fakat Tahta ne alacağını yazmamışsın.Eğer imzandaki Yinhe mercury sağlamsa bence onu değerlendirmen maddi olarak seni biraz rahatlatır. Keza G666 ile aralarında çok anormal bir fark olmayan lastikler.

Bence elinde bulunan milkway mercury 2.2 lastiği Fh kullan. Alacağın dipper2 lastiğin 1.8 mm bh kullanabilirsin.

Kolay Gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastik olarak alacaklarını yazmışsın fakat Tahta ne alacağını yazmamışsın.Eğer imzandaki Yinhe mercury sağlamsa bence onu değerlendirmen maddi olarak seni biraz rahatlatır. Keza G666 ile aralarında çok anormal bir fark olmayan lastikler.

Bence elinde bulunan milkway mercury 2.2 lastiği Fh kullan. Alacağın dipper2 lastiğin 1.8 mm bh kullanabilirsin.

Kolay Gelsin

hocam tahtayı dhs Magician ALL M 02 almayı düşünüyorum, galib tavsiye üzerine hem fh'ye hem bh'ye dipper2 1.8 mm alacağım, ilginiz için teşekkürler, hocam ayrıca mercury bana çok fazla geldi, hem çok ağır, hem çok kalın (2.2 mm) hem de çok sert alırken terübesizliğime denk geldi, sünger kalınlığını ince alamadım, yani topa dokunmamla top uçup gidiyor, pek hoşuma gitmedi, belki biraz ilerletince deneyebilirim ama şu an için kesinlikle bana göre değil,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Hayırlı olsun lastik kalınlığı da tahtada isabetli olmuş güzel bir karar vermişsin. Mercury yedekte kalsın bir gün lazım olur . Kolay gelsin görüşürz

kokusunun ağır olması dışında; oyunumu ilerletirsem kesinlikle mercury ilk deneyeceğim lastiklerden biri olacaktır, çünkü bazen fast spini tutturduğum zaman topa verdiği hıza ve spine inanamıyorum, daha önce topun bu şekilde gittiğini hiç görmemiştim, hem çok hızlı hem çok spinli, ayrıca sanki top kırılmış gibi ses çıkarıyor, ama bu vuruşu bir sette en fazla 2 defa yapabiliyorum, tabi bu vuruşu yapabilmek için diğer sayıları feda etmek zorunda kalıyorum, sonuç olarak lastiğe sözüm yok, gerçekten güzel yapmışlar, üstelik bu kadar ucuza sadece 10 YTL güzel ama, bende henüz onu kullanacak teknik yok,

yalnız şunu belirtemeden geçemeyeceğim, kokusu çok ağır, acaba bu kötü koku bütün çin lastiklerinde varmı? haberlerde gördüğümüz, çin oyuncaklarındaki zararlı maddeler acaba bu lastiklerde de varmıdır? bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarsa sevinirim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallaha ben kötü bir koku almadım sırf senin için yarın okula gittiğimde bol bol çin lastiklerini koklayacağım :))

Daha geniş bir yazıyı sana kişisel mesaj olarak attım. All+ tahta ve lastikler al başlangıç için marka çokta önemli değil lastikler de hızlı olmasın bol bol antrenman yap tekniğini geliştir. Sonra daha iyi kombinasyonlar alırsın.

Benim fikrim ve yorumum bu olacak..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..