Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta çatlaklığı?

Misafir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim bir konu var benim bir öğrencimin tahta kısmının tabla ve sap kısmını birleştiren kısmı çatladı ve kırılmak üzere yani oynanılmaycak hal aldı benim ne yapmam gerekiyor daha önce bu olayı geçiren arkadaşım varsa lütfen ne yapabiliriz düşüncelerinizi bekliyorum. İYİ ÇALIŞMALAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim bir konu var benim bir öğrencimin tahta kısmının tabla ve sap kısmını birleştiren kısmı çatladı ve kırılmak üzere yani oynanılmaycak hal aldı benim ne yapmam gerekiyor daha önce bu olayı geçiren arkadaşım varsa lütfen ne yapabiliriz düşüncelerinizi bekliyorum. İYİ ÇALIŞMALAR

Kaliteli bir Japon yapıştırıcı ile yapıştırabilirsin. Ben BISON Power GLUE INDUSTRIAL kullanıyorum. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de başıma yıllar önce gelmişti hatta raketin sapı tahtadan ayrılmıştı. tahta o zamanlar tibharın kaliteli bir tahtasıydı ve atmaya kıyamadım. ben ağaç tutkalı ile yapıştırdım ve en az on yıl daha onunla oynadım artık tahtadan sıkılınca değiştirdim :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neden yanlış olsun merak etme lastiği yapıştırmıyorsun, çatlak olan tahtayı yapıştırıyorsun, dediğim gibi ben o şekilde yapıştırıp yıllarca kullandım, bir de üniversitede ata hocam vardı çok eski milli takım oyuncusu ve antrenörü. teknik eğitimde prof. kendisi atölyesinde karbon ve diğer tahtalardan yapıyordu. ondan bir çok şeyi bu şekilde öğrendim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neden yanlış olsun merak etme lastiği yapıştırmıyorsun, çatlak olan tahtayı yapıştırıyorsun, dediğim gibi ben o şekilde yapıştırıp yıllarca kullandım, bir de üniversitede ata hocam vardı çok eski milli takım oyuncusu ve antrenörü. teknik eğitimde prof. kendisi atölyesinde karbon ve diğer tahtalardan yapıyordu. ondan bir çok şeyi bu şekilde öğrendim

Tafsiyeler için teşekkür ediyorum en kısa zamanda yapıştıracam. iyi çalışmalar diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..