Jump to content
Masatenisi.org Forum

Silinebilir

Canberk

Recommended Posts

Arkadaşın donic waldner 900 hazır raketi vardı üstünde easy slick 2.1 mm lastik var bu raketin tahtası kırıldı acaba bu lastiklerle hangi tahtada performans alabilir çok ii bişii beklemiyorum zaten sadece lastikler boşa gitmesin önerilerinizi bekliyorum

Raketin özellikleri

spin:10

speed:10

control:6 artık ne kadar doğruysa:)

sorunun cevabı bende yok ama! benim merat ettiğim şey hazır raketlerin lastiği sökülebiliyormu? parça parça olmazmı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşın donic waldner 900 hazır raketi vardı üstünde easy slick 2.1 mm lastik var bu raketin tahtası kırıldı acaba bu lastiklerle hangi tahtada performans alabilir çok ii bişii beklemiyorum zaten sadece lastikler boşa gitmesin önerilerinizi bekliyorum

Raketin özellikleri

spin:10

speed:10

control:6 artık ne kadar doğruysa:)

Raket Donic marka olduğu için bu sorunu aşağıda adresi yazılı olan Semih Hazer'e sorarsan daha doğru yanıt alırsın.

Donic Sportartikel GMBH firmasının Türkiye distribütörü; sitesinde masa tenisi malzemelerinin satışı yapılmaktadır.

www.hazerspor.com

Lastikleri sökemiyorsan asotonu denemeni tavsiye ederim.İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..