Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Fair Chack

Recommended Posts

andro performance solusyon kullanıyorum, kombinasyonum imzada yazılı. yapıştırıcıdan mı yoksa lastik veya tahtadan mı kaynaklanıyor bilmediğim ve hoşuma gitmeyen bir ses çıkıyor. daha doğrusu masadan uzaklaşınca vurduğum şutlarda sanki kırık topa vuruyormuşum gibi çatlak bir ses geliyor.

yapıştırıcıdan kaynaklanabilir diye fair chack siparişi verdim.

nedeni hakkında bilgisi olan var mı acaba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

andro performance solusyon kullanıyorum, kombinasyonum imzada yazılı. yapıştırıcıdan mı yoksa lastik veya tahtadan mı kaynaklanıyor bilmediğim ve hoşuma gitmeyen bir ses çıkıyor. daha doğrusu masadan uzaklaşınca vurduğum şutlarda sanki kırık topa vuruyormuşum gibi çatlak bir ses geliyor.

yapıştırıcıya lastiğin süngerine tam olarak yedirmen gerekiyo. o zaman o ses gelmez. bende de oluyodu eskiden. sonra yapıştırıcıyı biras daha fazla sürüp iyice lastiğe yedirince tok sesi gelmeye başladı. bi dene istersen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TG3, TG2, H2, H3 vs. gibi lastiklerden kırık top sesi gelir. Plasma'dan da aynı ses geliyor mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet plazmadan da aynı ses geliyor. hatta plazma ve tg3'ü boll tricarbon hariç dhs hurricane wl off tahtaya yapıştırdığımda da aynı ses geliyor. belki solusyondan kalitesinden kaynaklanıyor belki de gürayın dediği gibi solusyonu lastiğe tam yediremedim. ancak solusyonu sürünce 20 sn sonra üzerinde fırça gezdirilemeyecek şekilde katılaşmaya başlıyor ben de kurumaya bırakıp 2. katı sürüyorum.

yalnız daha önce kullandığım bir kombinasyonda (tahta dhs W2010, lastikler dhs G777) yine ANDRO PERFORMANCE ile yapıştırılmıştı. geçen kontrol ettiğimde forhand & backhand drive oynadığımda aynı kırık top sesi geliyordu. belki de andro performanceden kaynaklanıyor. bu kombinasyonu ben yapıştırmadım. fast-spindede yapıştırılıp gönderildi. yani eminim solusyon lastiğe yeterince yedirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet plazmadan da aynı ses geliyor. hatta plazma ve tg3'ü boll tricarbon hariç dhs hurricane wl off tahtaya yapıştırdığımda da aynı ses geliyor. belki solusyondan kalitesinden kaynaklanıyor belki de gürayın dediği gibi solusyonu lastiğe tam yediremedim. ancak solusyonu sürünce 20 sn sonra üzerinde fırça gezdirilemeyecek şekilde katılaşmaya başlıyor ben de kurumaya bırakıp 2. katı sürüyorum.

yalnız daha önce kullandığım bir kombinasyonda (tahta dhs W2010, lastikler dhs G777) yine ANDRO PERFORMANCE ile yapıştırılmıştı. geçen kontrol ettiğimde forhand & backhand drive oynadığımda aynı kırık top sesi geliyordu. belki de andro performanceden kaynaklanıyor. bu kombinasyonu ben yapıştırmadım. fast-spindede yapıştırılıp gönderildi. yani eminim solusyon lastiğe yeterince yedirilmiştir.

Şöyle de bir durum var, plasma zaten sök-tak önerilmeyen, hız tutkalının zarar verebileceği bir lastik. O yüzden fazla tutkalla haşır neşir etmek iyi olmaz. Onu o sesle kabul etmek durumundasınız. Zaten tutkalın etkisi yapıştırmadan sonra 1 günde geçer gider ilk yapıştırdığınızdaki ses kalmaz. TG2/3'ü de naparsanız yapın bir avrupa/japon gibi öttürmek pek mümkün değil. Ötsün diyosanız Mambo, Desto F3 Big Slam gibi bir lastik alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..