Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Malzeme Fiyaskosu

Recommended Posts

iznimin son günlerinde ankaradaydaydım. spor malzemesi bakmak için izmir caddesinde spor mağazalarına bir bakayım dedim. adamlar coşmuş ya. ya piyasadan haberleri yok ya da bile bile insanları kazıklıyorlar.

bir tanesinde bryce lastik 95 ytl, sriver g2 lastik 75 ytl

diğerinde butt. rushawa lastik temizleyici 20 ytl, temizleme süngeri 9 ytl

bu ne dedim ya ankara gibi yerde bu fiyata. inanılır gibi değil. internet sitesinden satış yapan firmalara teşekkürler olsun. bizlere hem çeşit hem de kaliteyi hızlı ve ucuza sağlıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iznimin son günlerinde ankaradaydaydım. spor malzemesi bakmak için izmir caddesinde spor mağazalarına bir bakayım dedim. adamlar coşmuş ya. ya piyasadan haberleri yok ya da bile bile insanları kazıklıyorlar.

bir tanesinde bryce lastik 95 ytl, sriver g2 lastik 75 ytl

diğerinde butt. rushawa lastik temizleyici 20 ytl, temizleme süngeri 9 ytl

bu ne dedim ya ankara gibi yerde bu fiyata. inanılır gibi değil. internet sitesinden satış yapan firmalara teşekkürler olsun. bizlere hem çeşit hem de kaliteyi hızlı ve ucuza sağlıyorlar.

Truss selam.Konu başlığına bakınca biraz garipsedim ama okuyunca herhangi bir mağazaya gitmiş olduğun için rahatladım.Neden dersen Ankarada malzeme satan biri olarak acaba yanlış bişeymi yaptık dedim kendi kendime.

Büyük bir ihtimalle Ülküalan pasajına gitmiş olabilirsin.Oradaki mağazaların bizim verdiğimiz fiyatların çok üstünde fiyat uygulamaları normal.Aralarında benden fiyat alanlarda var.Tabiki üzerine baya bir kar koymalarıda normal.

Bu nedenle geldiğiniz zaman veya Ankara dışında bile olsanız herhangi bir ihtiyacınızda isterseniz benle irtibata geçebilirsiniz.

Eğer aynı şeyleri yaşarsanız o zaman Ankarada gerçekten malzeme fiyaskosu var demektir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey doğrudur. ülkealan pasajına gittiğimde sormuştum. ama bu kadar kar koymaları ilginç. bu arada ankaraya zaman zaman gidiyorum. size nerden ulaşabilirim sabit yeriniz var mı. stiga ürünlerini sattığınızı biliyorum ihtiyaç anında sizden temin edebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey doğrudur. ülkealan pasajına gittiğimde sormuştum. ama bu kadar kar koymaları ilginç. bu arada ankaraya zaman zaman gidiyorum. size nerden ulaşabilirim sabit yeriniz var mı. stiga ürünlerini sattığınızı biliyorum ihtiyaç anında sizden temin edebilirim.

kişisel mesaj atabilirsiniz.zaten forumda telefon numaralarımda var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da 5m migrosta en üst katta kayak malzemeleri satan bir mağaza var. Orda timo boll spirit 250 ytl idi :) 3 tane nittaku top 25 ytl idi.

[/quo

Herkese Selam !

Arkadaşlar sektörden olmayan,daha doğrusu camiadan olmayan spor malzeme satıcıları maalesef uçuk fiyatlar istiyolar,bu Ankara gibi izmir'de de böyle,İstanbul'un da farklı oalcağını düşünmüyorum.

Sevgili Tsu o bahsettiğin mağazadaki Nittaku toplar İzmir'de hala 25 ytl'den satılıyo. :gulumse:

Bilmeyenler alıyo maalesef....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sektörden olmayan,daha doğrusu camiadan olmayan spor malzeme satıcıları maalesef uçuk fiyatlar istiyolar,bu Ankara gibi izmir'de de böyle,İstanbul'un da farklı oalcağını düşünmüyorum.(Ali Fuat)

Evet bu tesbitlerin tamamen doğru .Tam anlamda bu camiadan olmasa bile ticari olarak Butterfly malzemelerini getiren Enderspor(istanbul) Sirkecideki iki mağzasında bile fiyatlar birbirini tutmuyor.Toptan dedikleri Altın Handa fiyatlar 5 ytl ise , cadde üzerindeki mağzasında fiyatlar 8 ytl gibi ,araların 150 metre var yada yok.Kısacası fiyatları aşağıdan yukarı hesaplarsak %60 veya %70 farklı.(Masatenisi camiasının içinde olmasa bile bu sektöre ticari bile olsa senelerdir büyük bir faydası var )

Ticari satıcılar olmasa ,camiadan olan malzeme satan arkadaşların neyi neye göre satacağı çok daha zordur.Ekonomimize bir şey olmasında ticari satıcılarımız ayakta kalsın ve pahalı satsın ,yoksa bu camiaya hizmet eden arkadaşların işleri çok zor olurdu.Dolayısıyla masatenisi zora girerdi.

Kısadan hisse , her sporda olduğu gibi temeli ticarete dayalı olmasa 50 gr lık bir lastik son satıcısında ortalama 30ytl olurmu?(çin 10-25ytl arası, japon 30-80ytl arası gibi)

Ne yazıktırki her şeyin sonu bu sporda da olduğu gibi ticaret.

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..