Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tsp Ekipmanları

Recommended Posts

eveli gün antremanda tsp brio lastikleri denedim high tension özelliğe sahip lastikler. inanılmaz derecede hoşuma gitti lastiklerin hissi. orta sert arası süngere sahip lastikler. ayrıca merak ettiğim konu tsp firması iyi bi firma olmasına rağmen ekipmanları denediğim kadarıyla kaliteli olmasına rağmen genelde pek bilinmeyen bi firma. aramid carbon bi tahtasını da denedim o da gayet kaliteliydi. deneyenler kullananlar varsa yorumlarını belirtirlerse güzel bi paylaşım olur.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili güray, anlattıkların çok güzel. ama hiç bilmediğim bir lastiğe 36E vermektense aynı paraya hatta daha ucuzuna kalitesini bildiğim bir lastiğe para vermek daha mantıklı. tsp fiyatları çok yüksek. popülaritesini nereden alıyor acaba. butterfly tibhar donic stiga joola benzer sınıf lastikleri daha ucuza veriyor.

fiyatlar tsp için bence yüksek birçok kişi bence bu yüzden kullanmıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kalitesini öğrenmiş oldum işte bu firmanın. ama aslında tam olarak fiyatlarla alakalı da değil. fiyatlar butterflydan çok farklı değil. kalitesi de aşağı kalır değil. gayet de japon üretimi. ama bence reklamı da çok yapılmıyor bu firmanın distrübitörü çok az sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhaba,

ben de 10 yıl önce aldığım GEWO tahta üzerinde TSP lastiklerimi bu seneye kadar kullandım, inanın sanki 1 hafta önce almışım gibi duruyor hala.

Sadece spin özelliği azaldı tabiiki bu zaman içinde. Bu yüzden yeni raket alayım dedim.

Tekrar TSP lastik alacaktım 8-9 ay önce, fakat o zaman bulamadım satan birilerini.

Ben de DONIC aldım.

Şu daha iyi spinli veya kontrollü veya hızlı olarak kıyaslama yapamayacağım. Çünkü 10 yıl önce kendi aramızda 1-2 arkadaş ile oynuyordum masa tenisini ve 10 yıl önceki raketin ilk halini hatırlamıyorum.

Ama şunu söyleyebilirm : Dayanıklılık, sağlamlık olarak TSP lastiklerimi DONIC ile kıyaslarsam arada dağlar ve uçurumlar var derim. DONIC 3-4 ay için de eridi gitti.

Bu arada TSP antreman toplarını da çok beğeniyorum. DONIC antreman topları 3-4 saat dayanıyorsa TSP 'ler 3-4 hafta. İnanın abartmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..