Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. Uluslararası Veteran Masatenisi Turnuvası

Recommended Posts

FB Veteran Masa Tenisçileri Derneğinin turnuva ile ilgili açıklaması aşağıdadır :

Fenerbahçe Veteran Masatenisçileri Derneği'nin düzenlediği 8. Uluslararası Veteran Masatenisi Turnuvası yabancıların da katılımı ile 29 Eylül 2007 Cumartesi günü saat: 10.00'da Caferağa Spor salonunda başlıyor.

Katılım: Değerli hediyelerimizle birlikte katılım ücretini 30 yaş üstü kategoriler için 40 - YTL olarak belirledik.

Bu yıl ilk defa olarak yaş kategorilerine 30 yaş altı kategorisinide ekledik. Bu kategori kayıt ücreti 20 -YTL dir.

Bilgi ve müracaat: FBVTT tesislerinden, 0216 565 12 51 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. Dernek başkanımız Savaş Pravuştalı konu hakkında yardımcı olacaktır. Cep Tel: 0532 243 97 02

Kayıt : Katılım ücretini Banka hesabına veya derneğimize elden yatıran sporcular turnuva fikstür çekilişine hak kazanacaklardır. Erken kayıt olası yanlışlıkların telafisinde etken olacaktır. Kayıt ücretini banka yoluyla yatıran arkadaşların turnuva günü banka dekontlarını yanlarına almaları ve gerektiğinde ibraz edilmek üzere hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Banka Hesap bilgileri: AKBANK MODA Şubesi - 1570 nolu hesap hes.sahibi Savaş Pravuştalı

NOT: Kayıt ücretlerinin son kabul tarihi 25 EYLÜL 2007 mesai saati bitimi olarak sabitlenmiştir.

Yaş Kategorileri:

Erkekler

=======

30 yaş altı gençler

30-39 yaş

40-49 yaş

50-59 yaş

60-64 yaş

65-69 yaş

70 yaş ve üzeri

Bayanlar

=======

30 yaş altı gençler

30-39 yaş

40-49 yaş

50 yaş ve üzeri

Çift Erkek

========

30 yaş altı gençler

30-39 yaş

40-49 yaş

50-59 yaş

60 yaş ve üzeri

Çift Bayan

=========

30 yaş altı gençler

30-39 yaş

40-49 yaş

50 yaş ve üzeri

Web Sitesi : http://www.fbvtt.org

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir aksilik olmaz ise turnuvaya katılacağım ve ismimide şimdiden yazdırdım.

Aynı şekilde sitemiz üyeleriden Nejdet ve Arcag isimli üyelerinde katılacağını biliyorum. Başka katılan var ise buraya yazarsa sevinirim. En azından Ankara'ya gidemediğim için üzüldüğümden belki bu turnuva sayesinden birkaç arkadaşımla daha tanışırsak benim için biraz teselli olacaktır.

Katılan arkadaşlarla görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir aksilik olmaz ise o gün maçlaraka katılacağım ve ismimim yazdırdım.

Aynı şekilde sitemiz üyeleriden Nejdet ve Arcag isimli üyelerinde katılacağını biliyorum. Bayka katılan var ise buraya yazarsa sevinirim. En azından Ankara'ya gidemedim ama buradaki turnuvalarla teselli bulmaya çalışacağım.

Katılan arkadaşlarla görüşmek üzere..

Merhaba Saadettin arkadas,

Beni turnuaya yazdirdigin için tsk ler.Eger yolda lastigim patlamazsa oradayim :Nede olsa 3000 km yolum var.Ama bu sefer yarisini denizden yapacagim.Yani lastigim patlamazsa,gemide su almazsa

Yakinda gorusmek uzere :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Saadettin arkadas,

Beni turnuaya yazdirdigin için tsk ler.Eger yolda lastigim patlamazsa oradayim :Nede olsa 3000 km yolum var.Ama bu sefer yarisini denizden yapacagim.Yani lastigim patlamazsa,gemide su almazsa

Yakinda gorusmek uzere

Tamamdır Nejdet Abi. Eğer lastiğin patlamaz ve gemide su almazsa seni turnuvaya bekliyoruz. Ama bu yazdıkların dışında başka hiçbir mazereti kabul etmem ona göre... :lol:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl 7. sine katılmıştım bu organizasyonun.Ortam gerçekten güzel oluyor.İlk 8 de yenilmiştim :) 2. lig maçlarının hemen sonrasında olduğu için bu kez katılamayacağım.Şimdiden söz konusu turnuvaya iştirak edecek olan tüm forum üyelerine başarılar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar...

Ben Buralarda Yeniyim de,

Bu Turnuvaya Katılmak İçin Sadece Parayı Yatırıp Başvurmak Yeterli Oluyor mu? Başka Herhangi Bir Belge vs. Gerekli midir?

Teşekkürler...

(30 Yaş Altı)

Başka bir şey gerekmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Cumartesi sabah saat 07:30'da Haydarpaşa tren garına girmiş olacağım.Karşılamak için gelecek tüm forum üyelerimize sesleniyorum törene falan gerek yok.çiçeğe falanda gerek yok.Bu konularda çok mütavaziyimdir.Sadece salona nasıl gidebileceğime dair yön tabelaları koyarsanız sevinirim. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Cumartesi sabah saat 07:30'da Haydarpaşa tren garına girmiş olacağım.Karşılamak için gelecek tüm forum üyelerimize sesleniyorum törene falan gerek yok.çiçeğe falanda gerek yok.Bu konularda çok mütavaziyimdir.Sadece salona nasıl gidebileceğime dair yön tabelaları koyarsanız sevinirim. :lol:
Solüsyon kokusunu takip edersen kolaylıkla salonu bulursun. :lol::lol::lol:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar turnuvaya forum arkadaşları olarak damgamızı vurduk. Özellikle 30-39 yaş kategorisinde finali oynayan iki arkadaşımız formumuzu müdavimlerinden çıktı. Şampiyon olan Tufan Yalçın'ı ve finalde Tufan Yalçın'a yenilerek ikinci olan Ali Güller'i kutluyorum. Bende aynı gruptaydım ve nedense bu sene eleme grubunu 5'li yapmışlardı. (Demek ki, 30-39 bayağı bir müşteri çekti...) Tesadüf aynı gruba Tufan'la birlikte düştüştük ama sitemizin geleceğini düşünerek ikimizde pruptan çıkmasını bildik. Zaten eleme grubunda bir ona birde Ali Güller'e kaybettim zaten onlarda Tufan'lafinali oynadılar. Yani bende başka bir gruptan gitsem demek ki, her ne olursa olsun final bizim sitenin finali olacakti. 30 yaş altında Lüleburgaz'dan gelen Erman diye bir genç fırtına gibi esti ve şampiyon oldu. 40-49'da İzocam'dan takım arkadaşım Vedat Zengin Şampiyon, İ.K.M.T.D. Başkanı Uğur Beşok ikinci oldu. 40-59'da Suphi Abi yine klasını gösterip birinci oldu. (Sanırım o kategoride Kenan ABi ikinci oldu ama tam emin değilim. Umarım Ertan Abi tam bir liste alıp yayınlar...) Yine takım arkadaşım olan ve sitemize de kayıtlı Ümit Arcağ ise finale çıkma şansını şansını Suphi Abiye yenilerek kaçırdı. Ve sanırım 3. oldu...

Bu arada forum üyelerimizden Nejdet Bey Belçika'dan buraya arabayla 2 günlük yoldan gelmesine ve sabahın beşinde İstanbul'a varmasına rağmen turnuvaya katılarak bu spora ne kadar sahip çıkmamız gerektiği konusunda bizlere ders verdi. Keza Tufan Abi'de aynısını yaptı. Ankara'dan sadece bu turnuva için gelip turunuva bitimi geri döndü.

Derece yapan ve katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor ve bundan sonraki turnuvalarda da başarılar diliyorum.

Benden şimdilik bu kadar. Sanırım diğer arkadaşlarda birşeyler ekleyecektir...

Herkese sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva Sonuçları aşağıdadır.

30 YAŞ ALTI

1. ERMAN DUMAN

2. TAYFUN MERSİN

3. UĞUR ÖĞRETMENOĞLU

30-39 TEK ERKEKLER

1. TUFAN YALÇIN

2. ALİ GÜLLER

3. POSTOLE AVRALİAN

40-49 TEK ERKEKLER

1. VEDAT ZENGİN

2. UĞUR BEŞOK

3. ROSEN RATCHEV

4. ERTAN PATIR

50-59 TEK ERKEKLER

1. SUPHİ ATLIHAN

2. KENAN ATALAY

3. CÜNEYT HASKAN

60-64 TEK ERKEKLER

1. YILDIRIM TÜRKERİ

2. NEJAT GONCA

3. TAYFUN CANDAN

65-69 TEK ERKEKLER

1. AYDIN BİNGÖL

2. HRİSTO NEİKOV

3. SAVAŞ PRAVUŞTALI

30-39 ÇİFT ERKEKLER

1 SİNAN İNCEGÖZ-ENGİN AVCI

2 PASTOLE AURALİAN-PUİU DRAGOS

3 TOLGA KIRLI-ERMAN DUMAN

40-49 ÇİFT ERKEKLER

1 ROSEN RATCHEV-NUSRET IŞIK

2 KENAN ATALAY-SUPHİ ATLIHAN

3 TİMUR DURMAZ-VEDAT ZENGİN

50-59 ÇİFT ERKEKLER

1 AVNİ PEHLİVAN-SADİ ULUÇAY

2 KADİR HOCA-PEROV

3 NEJAT GONCA-KAYHAN DURNA

60 + ÇİFT ERKEKLER

1 SAVAŞ PRAVUŞTALI-HRİSTO NETKOV

2 YILDIRIM TÜRKERİ-BERTAN ORBERK

3 NAZIM ARPACI-AYDIN BİNGÖL

30-39 TEK BAYANLAR

1. ŞULE BİREKOL

2. FİLİZ ÇALIDAĞ

3. HANDAN DEMİRYÜREK

40-49 TEK BAYANLAR

1. MÜJGAN GİRAY

2. PINAR ÜNALÇIN

3. SERPİL PINAR

50-59 TEK BAYANLAR

1. JULİA ZLATANOVA

2. NESİBE MÜSEVİTOĞLU

3. NURTEN SAK

ÇİFT BAYANLAR

1. HANDAN DEMİRYÜREK-PINAR ÜNALÇIN

2. FİLİZ SOLEAU-ŞULE BİREKUL

3. KRASİMİRA ÇEKOVA-JULİA ZLATOVANA

CONSOLATION (TESELLİ)

65-69 ERKEK EKREM GÜZELGÖZ

50-59 ERKEK SEMİH HAZER

40-49 BAYANLAR FİLİZ SOLEAU

30 YAŞ ALTI CANBERK SOYMAN

30-39 ERKEK TOLGA KIRLI

40-49 ERKEK ERTAN TOPÖNDER

30-39 BAYANLAR BETÜL ÜNLÜSÜ

30-39 ÇİFT ERKEK HASAN -HİDAYET TOMAKİN

40-49 ÇİFT ERKEK JORO-SEMİH

50-59 ÇİFT ERKEK İLHAN -VELİDDİN KIRLI

ÇİFT BAYANLAR NESİBE MÜSEVİTOĞLU-FİLİZ ÇALIDAĞ

Ben kendi sıralamamı bildiğim için onu da ekledim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvaya katılan herkesi kutlarım.

merak ettiğim 1-2 konu var. birisi tmtf faaliyet kitabına göre veteran turnuvasına 40 yaş ve üzeri katılabiliyor. burada ise 30 yaş altı dahi var.

bir de bu turnuvaya yaklaşık olarak kaç kişi katıldı. anladığım kadarıyla bayağı büyük bir organizasyon. yurtiçi-yurt dışı falan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar Fenerbahçe'nin Veteran Turnuvası'nda çektiğim resmi siteye koyuyorum. En azından bir anı olur...

İlk Resim(Soldan Sağa): Saadettin Salman - Nejdet Çetin - Vedat Zengin (sitemizde kayıtlı değil) - Tufan Yalçın - Ertan Patır

İkinci Resim: Nejdet Çetin - Saadettin Salman - Avni Pehlivan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..