Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım

Guest kilis79

Recommended Posts

merhabalar;

ben bi defans tahta almayı düşünüyorum ama bi türlü hangi tahtayı alacagıma karar veremedim backhand'imde uzun pütür forehand'den de arada bir atak yapıyorum bana uygun bi tahta önerirseniz sevinirim şimdiden tşk. ederim iyi günler dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar;

ben bi defans tahta almayı düşünüyorum ama bi türlü hangi tahtayı alacagıma karar veremedim backhand'imde uzun pütür forehand'den de arada bir atak yapıyorum bana uygun bi tahta önerirseniz sevinirim şimdiden tşk. ederim iyi günler dilerim

Hallmarkın combination ve Aurora diye iki tahtası var.Bunların Fh.ve Bh.tarafları farklı.Bh. tarafları daha defansif ve uzun pütürle oynamak için ideal.Fh. tarafıylada atak yönünüzü arttırıyorsunuz.Aurora combinationa göre daha defansif.

Ayrıca Dr.Neubauer'in uzun pütürlerle oynamak için ideal tahtaları var.

Bu tahtaları her ikisininde sitelerine girip inceleyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hallmarkın combination ve Aurora diye iki tahtası var.Bunların Fh.ve Bh.tarafları farklı.Bh. tarafları daha defansif ve uzun pütürle oynamak için ideal.Fh. tarafıylada atak yönünüzü arttırıyorsunuz.Aurora combinationa göre daha defansif.

Ayrıca Dr.Neubauer'in uzun pütürlerle oynamak için ideal tahtaları var.

Bu tahtaları her ikisininde sitelerine girip inceleyebilirsin.

Bence de forehand tarafı daha hızlı bir tahta al. Sırf defans tahtası ile forehand atak yapmak zor. Yapsan bile çok etkili olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de forehand tarafı daha hızlı bir tahta al. Sırf defans tahtası ile forehand atak yapmak zor. Yapsan bile çok etkili olmaz.

teşekkür ederim nasıl oluyor forehand tarafı daha hızlı bi tahta örnek verir seniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim nasıl oluyor forehand tarafı daha hızlı bi tahta örnek verir seniz sevinirim

Kilsli arkadaşım benim yazıyı iyi okumadın heralde.Ertan beyde benim yazıya göre sana cevap veriyor.

Örnek verdiğim iki tahtanında(Hallmark combination ve Aurora)Bh.ve Fh. yüzeyleri ayrı tahta katmanlarından yapıldığından farklı sertliktedirler.Fh. yüzüyle rahatça atak yapar,Bh yüzüylede iyi bir defans yaparsınız.

Hallmark combination Fh yüzeyi 0ff-,Bh.yüzeyi Def+

Hallmark Aurora Fh.yüzü All,Bh.yüzü Def-

Combinationu kendim kullandığım için Aurorayıda ona göre değerlendirdim.Tabi bu değerlendirme kendi değerlendirmem.Hallmarkın sitesinde bu tahtaların sayısal değerleri veriliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anlattıklarınıza göre aşağıdaki tahta size uygun gözüküyor. Bence denemenizde yarar var. İyi çalışmalar

NITTAKU JIE SCHOEPP

90 gr. 5 katlı, Elastik, Kontrol: 10+ Hız: 4- Karekteri: DEF-

Nittaku'nun genişletilmiş yüzeyi ile optimum top kontrolü sağlayan bir tahtasıdır

Farklı dış kaplama sayesinde forehand tarafı diğer yüze göre daha hızlı ve etkili atak yapmanızı sağlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tahta bende yok ama kısa bir süre deneme şansım oldu.Hallmark ı bende biraz geç duydum ama türkiyede nadir bulunduğu için ne gördüm nede deneyebildim.Biraz daha araştırın stiga nın da tahtalarına bi bakın isterseniz ama bence butterfly dan vazgeçmemek lazım:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tşk ederim tahtaya baktım güzel ve ucuz bi tahta şimdi hiç hallmark bi tahta ile karşılaşmadıgım için pek güvenemiyorum siz hiç oynadınız mı acaba?

teşekkür ederim bende butterflyden vazgeçmek istemiyorum hatta "joo se hyuk" alacaktım ama çooook pahalı 85$ bir tahta için çok para sizin de önerdiyiniz gibi matsushita ya baktım kararım ya matsushita yada donic defpaly dı ama halkmar da iyi bi tahtaya benziyor hiç görmediyim için güvenemiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kilsli arkadaşım benim yazıyı iyi okumadın heralde.Ertan beyde benim yazıya göre sana cevap veriyor.

Örnek verdiğim iki tahtanında(Hallmark combination ve Aurora)Bh.ve Fh. yüzeyleri ayrı tahta katmanlarından yapıldığından farklı sertliktedirler.Fh. yüzüyle rahatça atak yapar,Bh yüzüylede iyi bir defans yaparsınız.

Hallmark combination Fh yüzeyi 0ff-,Bh.yüzeyi Def+

Hallmark Aurora Fh.yüzü All,Bh.yüzü Def-

Combinationu kendim kullandığım için Aurorayıda ona göre değerlendirdim.Tabi bu değerlendirme kendi değerlendirmem.Hallmarkın sitesinde bu tahtaların sayısal değerleri veriliyor.

[/quote ]

teşekkür ederim gazanfer yavuz dediğim gibi işte tahtaya baktım güzel bi tahta ama hiç Hallmark tahta için oynamadıgım için güvenemiyorum nasıl bişe oldugunu bilmediğim tahtayıda alıp pişman olmak istemiyorum yardımınız için çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..