Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Sonuçlandı

Recommended Posts

Selamlar.

Forum ankara buluşması tamamlandı. Buluşma ve katılım ile ilgili ertan abi yada tufan abi yazılması gerekenleri yazacaklardır. Bu yüzden sadece turnuva sonuçlarını yazıyorum.

Forum turnuvası sonucunda,

1.Burak86

2.Ümit

3.Ahmet Sözmen

4.Ertan abi

olmuşlardır.

Not: Tufan abi yarı finallere katılamamıştır. Yoksa sıralama böyle olmazdı :lol:

Söylemeden edemeyeceğim yaklaşık 35 kişi beklerken 19 kişi katıldı.İkinci gün ise sadece 8 kişiydik. :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar.

Forum ankara buluşması tamamlandı. Buluşma ve katılım ile ilgili ertan abi yada tufan abi yazılması gerekenleri yazacaklardır. Bu yüzden sadece turnuva sonuçlarını yazıyorum.

Forum turnuvası sonucunda,

1.Burak86

2.Ümit

3.Ahmet Sözmen

4.Ertan abi

olmuşlardır.

Not: Tufan abi yarı finallere katılamamıştır. Yoksa sıralama böyle olmazdı :lol:

Söylemeden edemeyeceğim yaklaşık 35 kişi beklerken 19 kişi katıldı.İkinci gün ise sadece 8 kişiydik. :kizgin:

valla buraya mesaj yazan da olmadığına göre pek hareketli geçmedi herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla abi ben forum buluşmasına bu kadar az kişi gelmesine şaşırdım.Ben daha fazla bi katılım olmasını bekliyordum.Bu arada Ahmet Sözmen abi ve Ertan abiyle tanıştım ve çok mutlu oldum.Özellikle Ahmet abinin forhand spini beni çok etkiledi resmen hayran kaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla abi ben forum buluşmasına bu kadar az kişi gelmesine şaşırdım.Ben daha fazla bi katılım olmasını bekliyordum.Bu arada Ahmet Sözmen abi ve Ertan abiyle tanıştım ve çok mutlu oldum.Özellikle Ahmet abinin forhand spini beni çok etkiledi resmen hayran kaldım.

Burakcığım senin FH spinlerin de çok iyi, bir kez başladın mı maşallah sonu gelmiyor :gulumse: üstelik öyle de bir defansif yönün olacağını beklemiyordum, çok sabırsız oynadım sana karşı, ama şimdiden hazırlıklı ol, kısmet olursa bir dahaki maçta bir topspin, arkadan fastspin değil, arka arkaya topspinler yapacağım. Fastspinlerin hepsini çıkardın mübarek :D: Şaka bir yana tebrik ediyorum seni, çok güzel oynadın. Tanıştığımıza ben de çok memnun oldum. İnşallah en kısa zamanda tekrar görüşürüz ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir hafta sonu oldu. İsmini duyup da tanışma fırsatı bulamadığımız arkadaşlarla tanışma imkanı bulduk.

Bu buluşma en başta Tufan olmak üzere Ankara'lı arkadaşların gayretleriyle mümkün oldu hepsine çok teşekkür ederim.

Yalnız geleceğini söyleyip de haber bile vermeden gelmeyen arkadaşlar Tufan'a ayıp ettiler :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Giresun'da yaşıyorum. Kısmet olursa önümüzdeki sene kesinlikle katılmayı düşünüyorum. Ama mesafe sorunu var...

Yani sizlerle tanışmayı çok istiyorum...

Bu sefer ki buluşmaya katılmasamda Eran abinin sözlerine kesinlikle katılıyor ve söz verip de gelmeyen arkadaşları kınıyorum... :sleeping::down: :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşmasına daha önceden de belirttiğim gibi Ankara dışında olmam nedeniyle katılamadım. Burak kardeşimi favori göstermiştim o da beni mahçup etmemiş turnuvayı kazanmış ona çok sevindim. Burak'cığım tebrik ediyorum sezona iyi bir giriş yaptın inşallah devamı gelir, yeteneklerine sahip çık . Ayrıca dereceye giren diğer sporcu kardeşlerimi başta Ümit olmak üzere tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol Murathan Abi. Zaten buluşmaya katılıpda elimden gelini yapmamın nedeni bir bakımada sizlersiniz.Bir anlamda masa tenisini bıraktığım bir dönemde desteklerinizle beni bu spora geri dödürdünüz onun için sizlere çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılacağım deyipte katılmayan ve bu durumu bildirmeyen arkadaşlar büyük ayıp etmişler. Sanırım herşeyin başının öncelikle saygı olduğunu unutmuşlar. :down:

Lütfen böyle önemli konularda orada sizin için uğraşan arkadaşların organizasyon yaparken herşeyi dikkate alarak yaptıklarını hatırlayarak kararımızı verelim ve en ufak bir değişiklikte bildirelim. Çünkü Tufan Beyin sadece organizasyon konusunda değil daha birçok konuda katılacaklar için çok fazla uğraştığını biliyorum. Emek verenlere lütfen saygı babında bilgi verelim ki, onlarda hazırlıklarını ona göre yapsın...

-------------------------------------------------------------------

Turnuva da derece yapan arkadaşlardan önce zaman ayırıp hergün yazıştıkları insanlarla tanışmak için gelen arkadaşları ve organizasyonda emeği geçen (başta Tufan Bey olmak üzere) herkesi kutlamak istiyorum. Biliyorsunuz bende gelmeyi çok istiyordum ve hazırda sevdiğim birçok kişi ile Ankara'ya gelmeyi yakalamışken nedense bir Ankara kısmetsizliğidir gidiyor. İki sene önce yine Ankara buluşmasına gelememiştim bu sene de olmadı... Kısmet.. Gelecek sefere hep beraber inşallah...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankaradaki ishal salgınından etkilendiğim için katılamayacağımı iletmiştim katılan arkadaşım vasıtasıyla. Mesajım vardı mı bilmiyorum. Ama yine de yeniden özür diliyorum.

Selam Güven, geçmiş olsun. Halbuki adli tatilde iyice dinlenmiş olman gerekmez miydi?

Dikkat et kendine :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..