Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tırtıklar Ne Tarafa Bakıyor?

Recommended Posts

arkadaşlar belki çok acemice olacak ama, hiç inceleme imkanı bulumadığım için kafam karıştı,

acaba bu uzun tırtık yada kısa tırtıklı lastiklerin tırtıkları içe doğru mu yoksa dışa doğru mu duruyor, yani tırtık topamı temas ediyor, yoksa süngere mi yapışıyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ox dedikleri süngersiz tırtık lastik bu arada onu da belirteyim boosver belki onuda bilmez:)

valla ne yalan söyleyim ox denilen şeyi ilk defa duyuyorum, ama tırtıklı lastiği ters çevirince düz lastik oluyor açıklaması kafamı kurcaladı, yani şimdi benim mercury düz lastiği tersine yapıştırsam bir kısa tırtıklı lastiğim mi olacak ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla ne yalan söyleyim ox denilen şeyi ilk defa duyuyorum, ama tırtıklı lastiği ters çevirince düz lastik oluyor açıklaması kafamı kurcaladı, yani şimdi benim mercury düz lastiği tersine yapıştırsam bir kısa tırtıklı lastiğim mi olacak ?

teknik olarak evet galiba... :P::D: ama bunu denemek pek aklı yerinde olan arkadaşlara göre değil gibi....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..