Jump to content
Masatenisi.org Forum

Galaxy Mercury

TURAN

Recommended Posts

arkadaşlar mercury kullanan yada bu lastik hakkında bilgisi olan varmı acaba, süngeri çok sert galiba,

süngeri yumşatmadan verim almak mümkünmü? veya süngeri yumşatabilirmiyiz, yada süngeri yumşatmak spin gücüna çok değişirmi?

ayrıca yapıştırıcı olarak kırtasiyeden bir yapıştırıcı kullansam, lastiğe bir zarar verir mi,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar mercury kullanan yada bu lastik hakkında bilgisi olan varmı acaba, süngeri çok sert galiba,

süngeri yumşatmadan verim almak mümkünmü? veya süngeri yumşatabilirmiyiz, yada süngeri yumşatmak spin gücüna çok değişirmi?

Mercury kullanan biri olarak herkese tavsiye ederim.Hem hızlı hemde spinli bir lastik.Ben yumuşak olanını tercih ediyorum.Ama sert olanı daha hızlı.Hızlandırıcı zamk kullandıkça dahada hissedilir oluyor.MERCURY lastik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mercury kullanan biri olarak herkese tavsiye ederim.Hem hızlı hemde spinli bir lastik.Ben yumuşak olanını tercih ediyorum.Ama sert olanı daha hızlı.Hızlandırıcı zamk kullandıkça dahada hissedilir oluyor.MERCURY lastik

ben yumuşak olanını tercih ediyorum demişsiniz ama anlamadığım nokta, lastik alırken aynı modelin farklı sertlikte süngerlisi oluyormu?

yani aynı modelin sünger sertliği seçeneği de oluyormu,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben yumuşak olanını tercih ediyorum demişsiniz ama anlamadığım nokta, lastik alırken aynı modelin farklı sertlikte süngerlisi oluyormu?

yani aynı modelin sünger sertliği seçeneği de oluyormu,

Evet Mercury lastiğin yumuşak süngerliside var.Hatta tüm MilkyWay lastiklerin yumuşakları var.Yumuşak olanı klasik çin lastiklerinden biraz farklı.Daha hisli ve sesi daha güzel.hemen hemen tüm kombinasyonları yapmakta kolaylık sağlıyor.Özellikle zor servisleri rahat alabiliyorum.Türkiye Temsilciliği www.yinheturk.com u arayıp detaylı bilgi alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..