Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Hafif Ve En Yüksek Kontrol/spinli Kombinasyon (yardimlariniz Rİca)

Misafir

Recommended Posts

Herkese Merhaba

31 yaşındayım en son ünivde yoğun olarak oynadıktan sonra masatenisini bırakmıştım,şimdi yeni çalışmaya başladığım şirkette kaliteli bir masa ve çalışanlarda korkunç bir masatenisi aşkı var bende zevkle karıştım aralarına, yıllardan sonra masaya dönmekde hoşuma gitti ve yeniden çok zevk almaya başladım.

Ta ki yeni zoran primorac 7000 raketimle oynamaya başlayıncaya kadar. Schildkrot raketim vardı ama düşük spinli olduğu için primorac 7000 aldım

şimdi attığım her top dışarı gidiyor,alışamadım,hem kontrolsüz hem çok ağır geldi (kaç gram bilmiyorum) çöpe atıcam nerdeyse.

Ünivdeki raketim Emektar Schildkrotume geri döndüm ama oda yeteri kadar spin çekmiyor, primorac spinde biraz daha iyi aslında ama dediğim gibi kontrolsüz ve bana çok ağır.

backhandim kesmeli ve defansiv, forehandim spinli sert ve atak

7000 primoracın bir lastiğini schildkrotume taksam nasıl olur?

yada sadete gelirsem bana önereceğiniz en (HAFİF)uygun raket kombinasyonu nedir.

şimdiden herkese önerileri için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu konularda çok tecrübeli değilim ama, hazır raketlerin lastikleri sökülmez sökmeye çalışırsanız süngeri parçalanır, hatta süngeri paramparça etseniz bile tam olarak tahtadan ayıramazsınız, bunun bir yöntemi varmı bilmiyorum, ama yaşadığım bir tecrübeyi aktarayım dedim,

size önerim fastspin de dhs lastkiler epey ucuz, dipper2 ve tnt modelleri de en yumşak olanları, (yanılmıyorsam yumaşak olanlar kontrollü oluyor, yani topu uçurmuyor) bir de uygun bir tahta bulursanız, isterseniz sizin için yapıştırıyorlar da, eminimki oyununuzdan o zaman büyük zevk alırsınız,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlgilendiğiniz için teşekkürler

GRUBBA nın önerdiği kombinasyon bana oldukça mantıklı geldi ama satın alacağım sitede(fast-spin.com) o tahta yok.

samsanov alpha nasıl acaba yada daha hafif ve kontrollü hangi tahtayı alabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

Birazdaha inceledikten sonra

DHS Magician ALL M 02 tahta

forehand sriver fx

Backhand tackiness C 1.3 yada BUTTERFLY Tackiness Chop II

1-sriver fx spinli olmasına rağmen benim için biraz kontrolsüz kaçabilirmi?

2-BUTTERFLY Tackiness Chop II benim backhandime daha uygun olabilirmi?

3-daha yumuşak ve hafif başka hangi tahta olabilir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok sağolun andronun carbon light ı uygun görünüyor

yalnız lastiklerde biraz daha defansa dönük tercih etmeye karar verdim

ANDRO Super Core Carbon Light ALL+

forehand butterfly tackfire c

backhand butterfly tackiness chop II

KALINLIKLAR KONUSUNDA NE DİYORSUNUZ? Bu konuda bilgim yok hiç, kontrol daha önemli diyorsam kalın lastikmi incemi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlgilendiğiniz için teşekkürler

GRUBBA nın önerdiği kombinasyon bana oldukça mantıklı geldi ama satın alacağım sitede(fast-spin.com) o tahta yok.

samsanov alpha nasıl acaba yada daha hafif ve kontrollü hangi tahtayı alabilirim.

benim tahtam samsanov carbon du sayın emre imamoğlu ndan aldığım samsanov alpha ile oynuyorum. kontrol açısından çok iyi gayette hafif. kesinlikle tavsiye ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ömer bey boyle bi kobo size kaca mÂl oldu ?bende hazır rakaetlerle oynadım bu guen kadar bi komboda ben toplamak istiyorum ama imkanımda ksıtlı...oyunsitilimizde aşagı yukarı aynı..aynı raketi toplayabilirim uygun olursa ?

tesekkur ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ömer bey boyle bi kobo size kaca mÂl oldu ?bende hazır rakaetlerle oynadım bu guen kadar bi komboda ben toplamak istiyorum ama imkanımda ksıtlı...oyunsitilimizde aşagı yukarı aynı..aynı raketi toplayabilirim uygun olursa ?

tesekkur ederim..

Ahmet Bey primorac hazır raketi 68 ytl ye almıştım galiba (büyük hata)

daha sonra raketin üzerindeki adi lastikleri çıkardım yerlerine imzamdaki lastikleri taktım .çok memnunum.

raketi ve lastikleri fast-spin.com dan aldım. bütün fiyatlar belirtiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..