Jump to content
Masatenisi.org Forum

Konya'da Masa Tenisi

Misafir

Recommended Posts

ARkadaşlar ben konyayı kazandım bu yıl konyada masa tenısıne gonul veren arkdaşlar varsa onlarla en kısa zamanda tanısmak ısterım ayrıca konya da masa tenısı ıl temsılcısı ya da ne bıleyım ıyı bır antrenor varsa onlarla da tanısmak ısterım

oss yuzunden uzun bı sure ara verdıgım karıyerımı tekrar ayağa kaldırmak ıstıyorum :P: yardımlarınız ıcın sımdıden herkse teşekkür ederim .....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

dostum ben bes yıldır konyadaydımogrencilik durumundan oynayacak adam arayarak gecti yılarım ama sana tavsiyem haftasonları stada git orda oynaayn abiler var hepside kaliteli oyuncular ..ünidede turnuvalar olur o zmaan tanısırsın yoksa benim devredenkimse kalmadı ..sana basarılar ve ii eylenceler diliyorum ..bu arada hangi bolumu kazandın ?konyadan cekicen var :):)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum ben bes yıldır konyadaydımogrencilik durumundan oynayacak adam arayarak gecti yılarım ama sana tavsiyem haftasonları stada git orda oynaayn abiler var hepside kaliteli oyuncular ..ünidede turnuvalar olur o zmaan tanısırsın yoksa benim devredenkimse kalmadı ..sana basarılar ve ii eylenceler diliyorum ..bu arada hangi bolumu kazandın ?konyadan cekicen var :):)

eğitim fakültesi kimya öğretmenliği nı kazandım ama bu haberler bıraz canımı sıktı dogrusu baya umıtlendım ben cunku benım zamanında 2001-2002 donemı turkıye turnıvasında konya ya rakıp olmustuk o sıralarda hoca falan vardıı sımdı bı antrenör yokmus galıba sureklı antreman yapabılecegım bırıyle benı haberlestırır mısın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğitim fakültesi kimya öğretmenliği nı kazandım ama bu haberler bıraz canımı sıktı dogrusu baya umıtlendım ben cunku benım zamanında 2001-2002 donemı turkıye turnıvasında konya ya rakıp olmustuk o sıralarda hoca falan vardıı sımdı bı antrenör yokmus galıba sureklı antreman yapabılecegım bırıyle benı haberlestırır mısın

meraba alaattin hocayi ararsaniz size yardimci olur, kendisi konyada zaten.

0532 764 16 11numarasi kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..