Jump to content
Masatenisi.org Forum

Solusyon Etkisi

Recommended Posts

yeni çıkan lastiklerde solusyon kullanmaya son diye mesaj veriliyor. andro plazma, tibhar nimbus vs..... solusyon kullanılması gereksiz mi yoksa zararlı mı? bende hızlandırıcı solusyon var ve şu an başka zamk almak istemiyorum. solusyon bu lastiklerde oyun kalitesine ve lastiklere ne derece olumsuz etkiler yapıyor. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

solvent bazlı solusyon kullanımına yasak geliyor. bunun yerine su bazlı solusyonlar kullanılacak. solusyonun amacı lastiği hep ilk alındığı gibi diri tutmak sanırım. yeni nesil lastiklerde değişik bir teknoloji uyguluyorlar. gelen solusyon kısıtlaması ise asya kökenli oyunculara yönelik sanırım. çünki onların lastikleri solusyon kullanmayınca performansı düşüyor. dhs yada joola kullananlar iyi bilir. solusyon surduyseniz atışlar değişiyor. saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni çıkan lastiklerde solusyon kullanmaya son diye mesaj veriliyor. andro plazma, tibhar nimbus vs..... solusyon kullanılması gereksiz mi yoksa zararlı mı? bende hızlandırıcı solusyon var ve şu an başka zamk almak istemiyorum. solusyon bu lastiklerde oyun kalitesine ve lastiklere ne derece olumsuz etkiler yapıyor. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Solisyonun süngere kazandırdığı hız, ses ve elastikiyet gibi özellikler yeni teknolojilerle yeni nesil lastiklere kazandırılıyor. Bu nedenle bir çok markanın üretmiş olduğu bu tip yeni nesil lastikleri söküp takmaya, tekrar tekrar solisyon kullanmaya gerek yoktur.

Ben genede kullanmak istiyorum dersen sanırım daha hızlı ve kontrolsüz lastiğe sahip olursun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten benim istediğim hız. kontrol düşse de idare edebilirim. bir de solusyonlar daha seneye değişiyor o zamana kadar kullanabiliriz. insan sağlığına zarar verdiği için değiştiriliyor diye biliyorum. eğer yeni nesil lastiğe zarar vermiyorsa kullanabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten benim istediğim hız. kontrol düşse de idare edebilirim. bir de solusyonlar daha seneye değişiyor o zamana kadar kullanabiliriz. insan sağlığına zarar verdiği için değiştiriliyor diye biliyorum. eğer yeni nesil lastiğe zarar vermiyorsa kullanabilirim

Sevgili truss, sanırım sana bir altıpatlar yakışır. Tricarbon üstüne plasma 470 lastik yavaş mı geliyor? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:)))

istediğim randımanı bir türlü alamadım. bir de anormal bir ses geliyor. andro daha önce hiç kullanmamıştım lastik hakkında fikrim yoktu. onun yerine diğer ay bryce fx yapıştırıp kullanacağım belki o zaman istediğim hız ve sese ulaşabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..