Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hızlı Kombinasyon

turushanovgu

Recommended Posts

elimde boll tricarbon tahta ile forehand andro plazma 470 2.0 ve backhand tg3 lastikler var. tahta için butterfly'ın en hızlı tahtası deniyordu. yaklaşık bir aydır kullanıyorum fakat şu sıra pek memnun değilim. forhand ile hızlanırken anormal sesler geliyor. ve hiç hoşuma gitmiyor. bir de yeteri kadar hızlı gelmiyor bana. masadan uzaklaşınca uzak topları istediğim gibi açamıyorum. eski (yaklaşık 15 yıllık tibhar tahtamla bile daha kaliteli oyunlar çıkartıyordum )

sizden ricam hem hız hem de kulağa hoş ses veren kombinasyon öneriniz olurmu. kontrol çok önemli değil. kontrolü tölere edebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

solusyondan kaynaklanabilir. o ses tg3 den gelmiyor çünkü. acaba solusyon kullanılması yanlış mı yoksa zaten hızlı olduğu için gereksiz mi

bu arada gergely'nin estetiği pek hoşuma gitmiyor 10 yıl önce arkadaşım kullanıyordu o dönemden beri o tahtayı beğenmiyorum başka önerileriniz olabilirmi acaba. tecrübelerinizden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dhs hao tahta üzerinde tibhar nimbus dan (fh) net vuruslarda cok hos bir ses cıkıyor ve insan iyi vurduğunu anlıyor. backhande andro 430 takılı ama ses nimbus gibi değil. nimbus atak bir lastik fakat kontrollü bana göre. spinlerde cok az eksi si var diye düşünmeme rağmen topu yukseltmediği ve top raketten sizin istediğiniz yerde ayrıldığı için bu dezavantajını gideriyor diye düşünüyorum. bu arada dhs hao tahtanın off +++ oldugunuda göz önüne almak lazım saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hızlı tahtaların üzerine sert süngerli lastikler takıldığı zaman tahtanın hızı pek hissedilmiyor sanırım onun için sert tahtanın üzerine yumuşak süngerli lastik tercih ederseniz tahtayı daha performanslı kullanabilirsiniz yada lastiklerinizden memnunsanız orta sertlikte bi tahta kullanarak kontrolü artırabilirsiniz. ben butterfly petr korbel tahta aldım hem sert hemde yumuşak lastiklerle gayet kontrollü oluyor vede sert vuruşlarda gayet hoş bi ses çıkarıyo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

harikasın emre ya. bayağı zamandır bu kadar gülmemiştim. bryce fx takıp bir de öyle deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak. olmazsa tricarbonu satayım. ilgilenen varsa takas da yapabilirim. tahtayı 1 ay önce aldım hasarsız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

gergely tahta üzerine bi çift en kalın süngerlisinden bryce tak roket olur elinde, ama işe yarar mı orası muallak ;):

tabi benim tavsiyem gergely tahta üzerine 1.9 veya 2.1 mm sriver fx lastiklerdir. her antreman normal solüsyonla yapıştırırsan alacağın ses de oyun zevki de mükemmel olur. lasitkler farklı marka ama yine fx gibi yumuşak lastikler olabilir ama tahta olarak gergely bir numara ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..