Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hao Tahta

Misafir

Recommended Posts

olmadı sayın cidalcu, burası demokratik bir ülke, isteyen istediği gibi düşünmekte serbest, rahatsızlık vermek gibi bir durum olamaz çünkü bilgi paylaşıyoruz burada fikirlerinizi beğenmeyen beğenmesin . bütün bunların üzerine bir daha foruma yazmamak kaçmaktan başka bir şey değil. bırakın kim ne istiyorsa düşünsün siz yaptıklarınıza ve yapacaklarınıza bakın. ii çalışmalar diliyor yazılarınızın devamını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yazdığım yazı amacını ben istemediğim halde aştığı ve foruma rahatsızlık verdiği için hepinizden en büyük içtenliğim ile özür diler ve bir daha foruma yazmayacağımı bildiririm. saygılarımla iyi oyunlar(cidalcu 'nun koyduğu son nokta)

Ewet genelde bu tür coşkulu yazılar mutlu sonla bitmez.Sayın Cidalcu'nun büyük bir coşkuyla yazdığı her kelimesinde büyük bir mutlulukla oğlunun masa tenisindeki yükselişininin heyacanını bizlerle paylaşmak istedi, yazdı . Biz ne yaptık pişman ettik.

Benim anlatmak istediğim bu hevesi heyacanı desteklemenizi beklerdim.Hiç birşey yapmıyorsak yapanında hevesini kırmayalım lütfen de bunu anlatmak istedim .Pek anlatamadım heralde ki sayın mmustafa ve truss dan tepki yedim.Arkadaşlar ben kimsenin masa tenisi bilgisi ,tecrübesi ,iyi bilmesi ,kötü bilmesi ,malzeme seçimi hakkında bir yorum yapmadım.

Bakın arkadaşlar masa tenisinde çok şey yapabirsiniz her şeyi çok iyi bilirsiniz ,ama insanları inciltemezsiniz bunu yaptınız (insanların heyacanını kırdınız).Bu yaklaşımla masa tenisi kısır bir döngüye girer.Bilgi olur tecrübe olur malzeme olur fakat oynuyacak kimse bulamazsınız .Spor sevgidir ,heyacandır,çoşkudur.Bu gibi nedenler yoksa MASA TENİSİNİZ SİZİN OLUN

Şimdi ne demek istediğimi anladınızmı.

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Ben 38 yaşında iki evlat sahibi bir baba olarak Sn.Cidalcu beyin özveri ve gayretlerini hayranlıkla takdir ettim. Belki bende bir baba olduğumdan kendisini daha iyi anladım.

Saksıda ki çiçek gibi evlat yetiştirenlerin, kucağında ki köpeğe verdiği değerin onda birini evladına vermeyenlerin yoğun olduğu günümüzde , vaktini kahvehanelerde veya biraver başında geçirmeden hayırlı ve uğurlu bir evlat yetiştirmenin azmi ve gayreti ile yanıp tutuşan bir babanın öz olarak vermek istediği mesajı almaktan öte konunun ne boyutlara getirildiğini hayretle takip ettim.

Kaldı ki ben şu ana kadar raketin hazır raketten ibaret olduğunu ve bu iş Kipa'dan alınmış 7 YTL'lik bir raketle olur düşüncesinde bir bilgi seviyesine sahip baba iken (Dunlop'un 17 YTL'lik raketini aldım geçenlerde oğluma hevesine istinaden, şu anda siteye üye olup okuduklarımdan sonra kendime gülüyorum) Sn.Cidalcu gibi araştırma yapmaya başlamış ve 2 gün önce bu siteye üye olmuş, 9 yaşında ki oğlu okulunda masa tenisine merak sarmış ve oğluna yön vermeye çalışan bir babayım.

Antrenör düzeyinde bu işi bilmediğimden çok sık raket değiştirmesinin oğlunun oyununa artı veya eksisi ne olur bilemem ancak evladının babasının gözlerine hayranlık ve minnettar bir ifade ile baktığını ve kendisine "Aslan Babam, benim Babam bir tanedir" dediğini görür ve duyar gibiyim.

Hayatta en iyi yatırım insana yatırımdır. Hele ki bu evladınız ise... Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Ben 38 yaşında iki evlat sahibi bir baba olarak Sn.Cidalcu beyin özveri ve gayretlerini hayranlıkla takdir ettim. Belki bende bir baba olduğumdan kendisini daha iyi anladım.

Saksıda ki çiçek gibi evlat yetiştirenlerin, kucağında ki köpeğe verdiği değerin onda birini evladına vermeyenlerin yoğun olduğu günümüzde , vaktini kahvehanelerde veya biraver başında geçirmeden hayırlı ve uğurlu bir evlat yetiştirmenin azmi ve gayreti ile yanıp tutuşan bir babanın öz olarak vermek istediği mesajı almaktan öte konunun ne boyutlara getirildiğini hayretle takip ettim.

Kaldı ki ben şu ana kadar raketin hazır raketten ibaret olduğunu ve bu iş Kipa'dan alınmış 7 YTL'lik bir raketle olur düşüncesinde bir bilgi seviyesine sahip baba iken (Dunlop'un 17 YTL'lik raketini aldım geçenlerde oğluma hevesine istinaden, şu anda siteye üye olup okuduklarımdan sonra kendime gülüyorum) Sn.Cidalcu gibi araştırma yapmaya başlamış ve 2 gün önce bu siteye üye olmuş, 9 yaşında ki oğlu okulunda masa tenisine merak sarmış ve oğluna yön vermeye çalışan bir babayım.

Antrenör düzeyinde bu işi bilmediğimden çok sık raket değiştirmesinin oğlunun oyununa artı veya eksisi ne olur bilemem ancak evladının babasının gözlerine hayranlık ve minnettar bir ifade ile baktığını ve kendisine "Aslan Babam, benim Babam bir tanedir" dediğini görür ve duyar gibiyim.

Hayatta en iyi yatırım insana yatırımdır. Hele ki bu evladınız ise... Saygılarımla

Ben de 47 yaşında 3 evlat sahibi bir babayım. Benim babam da ben tıp fakültesine başladığımda kendi kafasına göre bana ordan burdan bulduğu tıp kitaplarını, steteskop, otoskop gibi bazı cihazları alıp iyi bir baba olduğunu kendine ve bana isbat etmeye çalışırdı. Ancak bu konularda hiç bilgisi olmadığından genellikle aldığı tıp eğitimi ile ilgili şeyler hiç bir işe yaramazdı. :))

Bir baba oğluna her istediğini alarak ya da bilgisi olmadığı halde biliyormuş gibi davranarak; daha da olmadı araştırmalar yaparak öğrenmeye çalışarak, böylece oğlunun eğitimine yalan yanlış burnunu sokarak onun gözünde iyi bir baba olmaya çalışır. Hepimizin farkında olmadan yaptığı hatadır bu. Çocuk henüz neyin ne olduğunu bilecek yaşta olmadığından "aslan babam, benim babam bir tanedir" der ister istemez. Hayran ve minnettar olduğu babası herşeyi bilmekte, ona her istediğini almaktadır.!!

İyi bir evlat yetiştirmenin en temel kuralı ona örnek olmak, örnek alacağı ortamlarda bulundurmaktır. Bu yeterli. Akıl vermek değil sadece hatırlatmak istedim. Hepimizin bildiği şeyler bunlar. Sevgiler, saygılar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olay bi seviyeye nasil bu kadar hizli geldi anlamadim?

SAYIN CIDALCU abim diyeyim ve diger hocalarim bence herkes ayni seyi soyluyor...

ama mesaj yazmakta acele ettik sanki..

oncellikle CIDALCU abimi bu ozverilimi davranisindan dolayi kutluyorum ...

bende cok isterdim ailemin maddi durumundan cok spora karsi ebebeynlerim olsun

nasip buguneymis...

yazmamak niye onu anlamadim?CIDALCU ABIM DAHA YENI BASLIYORUZ NEREYE GIDIYORSUNUZ????

HERKES KUSECEKSE FORUM NIYE?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..