Jump to content
Masatenisi.org Forum

Michael Maze Tahta

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

michael maze tahta almak istiyorum eğer joo se hyuk tahtayı satabilirsem. bana maze tahta hakkında bilgi verir misiniz? ve üstünde hangi lastikler atak oyuna daha uygun olur? sriver fx düşünüyorum

bu arada aşırı kontrollü oynamaktan zevk almıyorum. atak oyuna geçmek istiyorum çünkü atak bana oyun zevki veriyor. tahta ve lastikler uygun mu? lastik kalınlığı olarak ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

michael maze tahta almak istiyorum eğer joo se hyuk tahtayı satabilirsem. bana maze tahta hakkında bilgi verir misiniz? ve üstünde hangi lastikler atak oyuna daha uygun olur? sriver fx düşünüyorum

bu arada aşırı kontrollü oynamaktan zevk almıyorum. atak oyuna geçmek istiyorum çünkü atak bana oyun zevki veriyor. tahta ve lastikler uygun mu? lastik kalınlığı olarak ne önerirsiniz?

michel maze tahta çok tutuluyor. Ben kendim kullanmadım ama joo see hyuk tahtadan def bir tahtadan sora michle maze off bi tahtaya geçmek ciddi değişim gerektirir diye düşünüyorum.Hem kontrol hem hız açısından oldukçaa farkedecektir. Bence değiştirmeden önce bir kez daha düşün derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

michel maze tahta çok tutuluyor. Ben kendim kullanmadım ama joo see hyuk tahtadan def bir tahtadan sora michle maze off bi tahtaya geçmek ciddi değişim gerektirir diye düşünüyorum.Hem kontrol hem hız açısından oldukçaa farkedecektir. Bence değiştirmeden önce bir kez daha düşün derim.

süleyman hazır raket primorac 7000 kullanıyordum. hyuk tahtaya tackiness chop 1.9 ve drive 2.1 kombinasyonu aldım biliyorsun. başta hızlı geldi ama artık alıştığım için mi bilmiyorum yavaş geliyor ama değişime hazırım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de bayağı bir hız değişimi olacak.

Ben forehand de Stiga Magna Max kullanıyorum. Magna çok top tutan lastiklerin en hızlısı. Süngeri biraz sert. Backhand de epeydir Bryce 1.9 ile oynuyordum şu aralar tırtık taktım.

Lastikleri tahtaya göre değil oyun stilinize göre seçmelisiniz. Sonuç olarak her tahtaya her lastik takılabilir. Bana çok uygun olan bir lastik size hiç uygun olmayabilir. Öyle olmasaydı bu kadar marka ve çeşit ekipman olmazdı. Lastik seçerken tahtanın off olduğunu da göz önüne almalısınız. Çok hızlı ve kalın lastikler alırsanız kontrolsüz olur ve oynamakta zorluk çekersiniz. Ben daha önceleri hep off+ tahtalarla oynuyordum maze tahtaya (off) geçince vuruş yüzdem çok yükseldi.

Tavsiyem lastik almadan önce arkadaşlarınızın lastiklerini deneyin. Farklı tahtada olsa bile en azından özellikleri hakkında bir fikriniz olur. Gidebilirseniz forum buluşmasına katılın orada çok çeşitli ekipman deneme şansınız olur. Ezbere ekipman alırsanız doğru ekipmanı buluncaya kadar çok masraf yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de bayağı bir hız değişimi olacak.

Ben forehand de Stiga Magna Max kullanıyorum. Magna çok top tutan lastiklerin en hızlısı. Süngeri biraz sert. Backhand de epeydir Bryce 1.9 ile oynuyordum şu aralar tırtık taktım.

Lastikleri tahtaya göre değil oyun stilinize göre seçmelisiniz. Sonuç olarak her tahtaya her lastik takılabilir. Bana çok uygun olan bir lastik size hiç uygun olmayabilir. Öyle olmasaydı bu kadar marka ve çeşit ekipman olmazdı. Lastik seçerken tahtanın off olduğunu da göz önüne almalısınız. Çok hızlı ve kalın lastikler alırsanız kontrolsüz olur ve oynamakta zorluk çekersiniz. Ben daha önceleri hep off+ tahtalarla oynuyordum maze tahtaya (off) geçince vuruş yüzdem çok yükseldi.

Tavsiyem lastik almadan önce arkadaşlarınızın lastiklerini deneyin. Farklı tahtada olsa bile en azından özellikleri hakkında bir fikriniz olur. Gidebilirseniz forum buluşmasına katılın orada çok çeşitli ekipman deneme şansınız olur. Ezbere ekipman alırsanız doğru ekipmanı buluncaya kadar çok masraf yaparsınız.

teşekkür ederim ertan abi verdiğin fikirler için. ben de tahta için olan övgülere dayanarak tahtada karar kıldım. belki sriver fx 1.9 kullanırım ilk etapta

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

timo boll spirit tahtanin forehand tarafina hurricane 3 lastikle gitgide istedigim vuruslari yapmaya basladim Gokhancim. ilk baslarda toplarim ya filede kalirdi ya da disari kacardi ama yavas yavas oturmaya basladi. backhand icin de ayni seyleri soyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..