Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Yardım ?

TURAN

Recommended Posts

arkadaşlar DHS W1030 tahta ile dipper2 ve Tnt lastik almayı düşünüyorum, ancak

sünger kalınlığı konusunda kafam karıştı, örneğin genelde masaya yakın oynuyorum, kısa düşen topları genelde kesme ile

masayı geçen toplarıda genelde hücumla fh topspin bh topspin (tabi ne derece yapabildiğim tartışılır :) )göndermeye çalıyorum, sünger kalınlığım nasıl olması sizce lütfen yardım,

yada şöyle söyleyim genel olarak; süngeri kalın bir raket, savunma için mi iyidir yoksa hücum için mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sünger kalınlığı konusunda kafam karıştı, örneğin genelde masaya yakın oynuyorum, kısa düşen topları genelde kesme ile

masayı geçen toplarıda genelde hücumla fh topspin bh topspin (tabi ne derece yapabildiğim tartışılır :) )göndermeye çalıyorum, sünger kalınlığım nasıl olması sizce lütfen yardım,

yada şöyle söyleyim genel olarak; süngeri kalın bir raket, savunma için mi iyidir yoksa hücum için mi ?

Hücum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence sünger kalınlığı ne kadar kalınsa o kadar hızıda artar çünkü genelde defans oynayanlara baktığımız zaman lastikleri ince oluyor ama siz top spin yaptığınız için lastik kısmı biraz daha top tutması lazım ki topları havada yay çizip o şekilde gitmesi gerekiyor. Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin lütfen :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

FH için 1,9 veya 2,0 lastik bence senin için uygun olabilir. Yalnız lastik hız değerleri düşük olması gerekiyor. Hem atak ve hemde savunma yapabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..