Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapistirici Konusunda Yardim...

Misafir

Recommended Posts

Arkadaslar elimde Spinny Top isimli bir yapisitirici var.

Ama lastigi yapistirirken problem yasiyorum.

Lastigi tahtaya yapistirma konusunda teknik bilgi verebilirmisiniz?

Bir de benim lastiklerimi aldigim yerdeki adam yapistirmisti. Tahtadan sokmeden once tam tahtanin yuzeyine otururken su anda tahtanin uc tarafindan fazlalik var.

Yani lastigi tam olarak yapistiramiyorum. Yapistirsam bile on tarafindan tasiyorum...

Ne Yapmaliyim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar elimde Spinny Top isimli bir yapisitirici var.

Ama lastigi yapistirirken problem yasiyorum.

Lastigi tahtaya yapistirma konusunda teknik bilgi verebilirmisiniz?

Bir de benim lastiklerimi aldigim yerdeki adam yapistirmisti. Tahtadan sokmeden once tam tahtanin yuzeyine otururken su anda tahtanin uc tarafindan fazlalik var.

Yani lastigi tam olarak yapistiramiyorum. Yapistirsam bile on tarafindan tasiyorum...

Ne Yapmaliyim....

Elindeki yapıştırıcı hakkında bilgim yok ama büyük ihtimal hız tutkalı olduğu için adamın kullandığı normal tutkala oranla lastiği daha çok genişletiyordur. Eğer fazla beklemeden yapıştırıyorsan veya yapıştırırken (eğer kullanıyorsan) ruloyu bastırıyorsan uclardan taşar. Lastiğin orjinal boyutuna daha yakın halde yapışabilmesi için biraz daha bekle. Bombe yapıyorsa bombesi azalsın. Fazla gerdirmeden yapıştır. Bakalım sonuç ne olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elindeki yapıştırıcı hakkında bilgim yok ama büyük ihtimal hız tutkalı olduğu için adamın kullandığı normal tutkala oranla lastiği daha çok genişletiyordur. Eğer fazla beklemeden yapıştırıyorsan veya yapıştırırken (eğer kullanıyorsan) ruloyu bastırıyorsan uclardan taşar. Lastiğin orjinal boyutuna daha yakın halde yapışabilmesi için biraz daha bekle. Bombe yapıyorsa bombesi azalsın. Fazla gerdirmeden yapıştır. Bakalım sonuç ne olacak.

kesinlikle genisliyo hemde inanilmaz sekilde. daha gecen gun tam otururken tahtaya simdi baya tasiyo. ama normalmis... Lastigi hemen hemen hic gerdirmeden yapistirdim. yine baya bir fazlalik var ama ne yapim idare edicem.

lastige yapistiriciyi 2 3 kat surunce yine sizin dediginiz gibi bombe yapiyor. ama o da normalmis...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Ozan arkadaşım senin yerinde olsam önce solüsyon artıklarını benzinle temizlerdim. ve arkasından tek kat solüsyon sürüp yapıştırırdım(solüsyon artıklarını temizleyince lastik eski ebatına döner kısalır)

teşekkürler, hangi marka benzin kulanmalıyım???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..