Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Seçimi (fh + Bh)

Emre İmamoğlu

Lastik Tercihiniz  

56 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

FH + BH Avrupa/Japon karakterinde AYNI düz ofansif lastik

bh ve fh icin farkli markalarin offasive lastiklerini ekleyebilirsin. (eger ayni dan kastin ayni marka ve kalinlikta lastikler ise)

Ozan'cım sanırım 3 numaralı şık senin işini görüyor. Marka bağımsız bh veya fh'in daha kontrollü olduğu. Mutlaka daha ince sünger olması gerekmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla eksik bıraktığım bir seçenek var mıdır diye düşünüyorum, varsa belirtin lütfen..

Bh. tarafında tırtık kullanan arkadaşlar şu anda önde gidiyor gibiyiz????

Kullandığımız tırtık lastikler ve diğerleri hakkında yeni bir konu başlığı altında bilgi alışverişinde bulunsak iyi olmazmı?Yazılarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bh. tarafında tırtık kullanan arkadaşlar şu anda önde gidiyor gibiyiz????

Kullandığımız tırtık lastikler ve diğerleri hakkında yeni bir konu başlığı altında bilgi alışverişinde bulunsak iyi olmazmı?Yazılarınızı bekliyorum.

Evet ben de bu kadar tırtıkçı olduğunu tahmin etmiyordum. Hazır raketlerle çocukken oynamışlık dışında adam gibi tırtık hiç kullanmadım. Açın bir başlık okuyalım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Joo hocamızın kombinasyonu

Tahta-Butterfly joo se hyuk blade

Fh-1.9mm Tackifire Drive

Bh-1.5mm long-pip Feint Long 2

Şimdilik bildiğim kadarıyla

;)

bende hata mi yaptim bilmiyorum ama fh icin 1.7 bh icin 1.5 sriver fx aldim. sizce cok mu ince?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..