Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sök Tak Yapmadan Oynayabilirmiyim

Recommended Posts

arkadaşlar DHS lastik almayı düşünüyorum, hurricane 3, hurricane 2, tg 2, tg 3, g 888 bu lastikleri alınca perpormans almak için sürekli sök tak mı yapmak gerekiyor, bir defa yapıştırıpda performansı düşmeyen lastikler varmı lütfen yardım,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar DHS lastik almayı düşünüyorum, hurricane 3, hurricane 2, tg 2, tg 3, g 888 bu lastikleri alınca perpormans almak için sürekli sök tak mı yapmak gerekiyor, bir defa yapıştırıpda performansı düşmeyen lastikler varmı lütfen yardım,

Bildiğim kadarıyla Dhs lastiklerin süngerleri baya sert bu yüzden sök tak yapmak iyi oluyor.Sık sık yapıştırmassan büyük ihtimalle performansları düşer.

Performansı düşmeyen lastiklere ise Donic firmasının Coppa jo gold,Desto serisi ve Vario serisinin ST modellerini sıralayabiliriz.Diğer lastik üreticilerindede bu tür lastikler var sanırım.Onlarıda diğer arkadaşlara bırakıyorum.

forehandimde coppa jo gold kullanıyorum ve çok memnunum.Hız ve spin için mükemmel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bu konu ile ilgili yazdığım bir mesaj var. Hangi konu altında hatırlamıyorum, h3 lastiği daha canlı hale getiriyor. Sonradan sök tak yapılmasa bile kalıcı olarak karakteri iyileşiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

En performanslı lastiği alın, sök tak yapmasanız bile sizi fazlasıyla idare eder. Ha, eğer en performanslı lastik bile bana az geliyor canlandırmam lazım diyorsanız yeni çıkacak olan daha ileri teknoloji lastikleri beklemekte fayda var..... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanju Abi benim bahsettiğim prosedürün genel adı "priming", ve çin, japon veya avrupa lastiği farketmeksizin oldukça işe yarıyor. Hız tutkalı kullanmak istemeyenler için faydalı. Uygulamayı ufak tefek farklarla uygulayan çok gavur var. :)

Bu arada performanslı lastik alın kısmına katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Tanju Abi benim bahsettiğim prosedürün genel adı "priming", ve çin, japon veya avrupa lastiği farketmeksizin oldukça işe yarıyor. Hız tutkalı kullanmak istemeyenler için faydalı. Uygulamayı ufak tefek farklarla uygulayan çok gavur var. :)

Bu arada performanslı lastik alın kısmına katılıyorum.

Söylediklerine tamamen katılıyorum Emre. Zaten performanslı olan lastikleri daha da performanslı hale getirmek için maçtan önce adeta bir tören havasında yaparlar bu işi gavurlar...(!).....Peki biz Türkler yapmıyor muyuz orasını anlamadım:) Yoksa bu uygulamayı uygulayanların hepsine birden "gavur" mu deniyor? :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bencede sök tak işinden vazgeçmek isterseniz donic coppa jo gold lastiğini tafsiye ediyorum antremandan sonra güzelcene temizlendikten sonra bir diğer antreman için istenilen hızda olacağına inanıyorum tafsiye edilir yani :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..