Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joola Tango

Guest Parade

Recommended Posts

Tango'nun birçok versiyonu var (Tango, Tango Defensive, Tango Extrem, Tango Metallic, Tango Ultra ve Ultra "Large Ball Version")

Ben Tango ve Tango Extrem kullandım. Her ikisi de son derece hızlı ve spinli lastikler. Normal Tango'nun sadece süngeri, Extrem'in ise hem süngeri hem de lastiği gergin.

Hız Spin Kontrol

Tango 98 97 75

Extrem 100 97 70

Sügerleri gergin üretildiği için hızlandırıcı zamk önerilmiyor. Butterfly Catapult'a oranla daha yumuşak, daha hafif, daha fazla ses çıkaran ve daha rahat oynanabilen bir lastik. Fakat çok da narin. Özellikle normal Tango'yu yeniden yapıştırmak neredeyse mümkün değil. Tahtadan kurtulur kurtulmaz süngerin gerginliği nedeniyle kıvrım kıvrım kıvrılıyor. Catapult da gergin lastik ama yeniden zamklama (önerilmese de) talebine direnç göstermiyor.

Bu arada çok ilginçtir, Tango Avustralya ve Japonya'da son derece popüler. Sanırım bunun altında oynama kolaylığı yatıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim burada Tango Metallic'in fiyati bayagi bir dusuk.. su anda joola'nin web sayfasinda bu lastik yok, eski bir urun oldugundan mi?

Bilirmisin bilmiyorum, tango metallic ile extrem modellerinin ne gibi farkliliklari var Toranomon?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tango Metallic artık Joola'nın programında olmamakla beraber, şunu söyleyebilirim: tangoların (ve benzer "tensor" teknikli lastiklerin) en kötü özelliği, lastik yüzeylerinin hemen okside olması... oyun özelliklerini pek etkilemediğini söyleseler de, psikolojik olarak etkilediğini gözardı etmemek gerek.

bu nedenle, Joola, tango metallic modelini, tango extrem modelinin lastiğini metallic bir görüntü sağlayan birtakım maddeler karıştırarak yüzeydeki oksidasyon sorununu aşmak üzere üretmişti. ayrıca tango metallic zamklamaya daha uygun bir lastik idi.

esasen "tensor" lastikler de "high tension"lar gibi "zamklanmış" özellikleri taşıyor. bu nedenle de zamklanmaları önerilmiyor. ancak, firmalar, illa da zamklayacam diyen oyuncu taifesi ile başa çıkamadığından, zamklamaya uygun olan dayanıklı versiyonları piyasaya sürüyorlar. bunun ilk örneği, andro "revolution glue".

Tango Metallic öldü yaşasın Tango Titan 3.0!

bkz. http://www.joola.de/en/produkte/home.htm

bu Tango Titan da, tamamen zamklamaya yönelik olarak üretilmiş bir "tensor" lastik. ancak çok daha sert.

zaten andro revolution = tango, revolution fire = tango extrem olduğundan, tahminimce revolution glue = tango titan.

ben şu anda revolution glue'nun artık üretilmeyen 42 shore versiyonunu oynuyorum. ilk yapıştırdığımda pek verim alamamıştım (ki normal), ancak, geçen cumartesi değişik bir metodla yapıştırdım ve bu sefer süper oldu. tüm vuruşlar harikaydı, rüya gibi...

selamlar

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ancak, geçen cumartesi değişik bir metodla yapıştırdım ve bu sefer süper oldu. tüm vuruşlar harikaydı, rüya gibi...

Simdi sana desek ki nedir bu yapistirma metodunun icyuzu, senden gelecek cevap sakin "at bi kopik de, yolumuzu bulalim" olmasin??? :lol::lol:

Saka bi yana, nedir bu degisik metod?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tango Metallic öldü yaşasın Tango Titan 3.0!
:lol:

geliyorlar abi, yakindir o yeni cikacak 4 lastigi internette satilirken gormek.. Ben daha cok Mambo H ile Drum modellerini cok merak ediyorum..

Simdi sana desek ki nedir bu yapistirma metodunun icyuzu, senden gelecek cevap sakin "at bi kopik de, yolumuzu bulalim" olmasin???

Fiyatta anlaşırız

:lol:

pingpongman yaptin yine yapacagini..

yapma etme gel sen bize su methoddan biraz bahset.. olmadi bari bir hesap numarasi ver de direk internetten transfer edebilme sansi bulalim.. :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..