Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Raketim Hakkında Bir Soru(n) ?

Guest sabonis

Recommended Posts

Arkadaşlar fastspin'den yeni bir raket ısmarladım, kendime yapıştırma/birleştirme konusunda pek güvenmediğimden onlardan rica ettim yapmalarını. her neyse aldığım rubber'lar: sriver fx ve tackiness d, tahtam ise tibhar revolt.

arkadaşımın da 3 sene önce yaptırdığı bir raketi var tibhar varispin ile butterfly bryce, tahtası da butterfly mazunov. her neyse. oynamaya başladık, ilk vurduğumda topa "tok" diye bir ses çıktı içimden dedim neden böle ses çıktı diye, direk arkadaşımdan da "olm o nasıl ses öyle" diye tepki gelince, burada sorayım dedim.

arkadaşın raketinden tık diye ses çıkarken benim raketten daha tok bir ses çıkıyor hatta direk "tok" diye ses çıkıyor, bu bir sorun olduğunu gösterir mi yoksa tahtamdan dolayı mı? bilgisizliğimi mazur görün ama sormadan edemedim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşım

ben de joo se hyuk tahta üzerinde tackiness c ve tackiness d kullanıyorum. tahminimce tackiness drive e özgü bir ses o. bende de tackiness drivede farrklı bir ses çıkıyor. ve tahtanın da etkisi olabilir.

teşekkürler cevap için ama sriver fx tarafında da aynı şekilde çıkıyor ses bende

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..