Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tanıdıklarımızı foruma üye olmaya davet edelim

Ertan

Recommended Posts

Bu forum masa tenisi camiamızın internetteki buluşma noktası olması ümidiyle açıldı.

Daha çok yeni olmamıza rağmen üye sayımız epeyce arttı fakat bence olması gerektiği kadar da olmadı.

Forumun amacına ulaşması için üye sayımızın ve mesaj gönderenlerin sayısını artırmamız gerekiyor. Gördüğüm kadarıyla çoğu masa tenisçinin forumdan haberi yok.

Bunun için tanıdığınız ve internet bağlantısı olan masa tenisçileri foruma aktif üye olmaya davet ederseniz daha iyi sonuç alırız diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bir kac arkadasa telkinde bulundum ancak bilemiyorum ne kadar etkili olabiliyor.

Benim aklima eskiden beri hep bu forum ya da benzeri aktivitelerin T-Shirt' unu yaptirarak promosyonunu yapmak gelmistir. Mesela Turkiye Sampiyonasi vb. bir aktivitede ortaliklarda:

Turkiye'nin Masa Tenisi Forumu

www.masatenisi.org/forums/

seklinde yazili T-Shirtlerle dolasan 10 kisi olsa bence tanitimi acisindan oldukca tesirli olur. Bazen bir kimseye 10 kere bir filmi izlemesini tavsiye edersiniz, tesirli olmaz da; gazetede bir yazi okur ya da bir yerlerde fragmanini gorur gider seyreder. Bilemiyorum tabi sizler nasil dusunursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben masa tenisine çok zor zaman ayırıyorum. Bu tür işlerle uğraşacak fazla zamanım yok.

Ama şu anda 30 üyemiz var. Herkes 5-10 tanıdığına haber verse 200-300 kişi olabilir. Zaten tişörtte gördüğünüz adresi hemen yazmazsanız unutuluyor. Ben devamlı ilgimi çeken bir takım adresler görüyorum fakat bilgisayar başına geçince hatırlayamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Herkesin sahibini tanıdığı 2-3 websitesi vardır mutlaka...

Bunlara reklam verdirmeye çalışalım..

Bu da yararlı olabilir..

*** Ertan abi sorun yemiş tahminimce oda sadece yöneticilere açıktı..

Ya da bazı sitelerle bu siteye onların reklamını koymak şartı ile karşılıklı anlaşma sağlanabilir ne dersin Ertan abi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Masa tenisi camiasında gördüğüm kadarıyla bu üyülik işi tamamen hızlanmış durumda.Gittiğim maçlar olsun bir sohbet sırasıda olsun bu siteyi her tavsiye ettiğimde herkezin haberi var.En çok hoşuma giden ise bir maç esnasında ben masa tenisin org sitesinden şuyum demesi.Bu çok güzel ama bilgiler üyelik esnasında boş bırakılıyor.Ben tam olarak dolduğum için insanlar beni tanıyor.Ben siz kimsiniz demek istemiyorum. bu yüzden üyelik bilgilerini tam ve doğru olarak açıklanırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisi camiasında gördüğüm kadarıyla bu üyülik işi tamamen hızlanmış durumda.Gittiğim maçlar olsun bir sohbet sırasıda olsun bu siteyi her tavsiye ettiğimde herkezin haberi var.En çok hoşuma giden ise bir maç esnasında ben masa tenisin org sitesinden şuyum demesi.Bu çok güzel ama bilgiler üyelik esnasında boş bırakılıyor.Ben tam olarak dolduğum için insanlar beni tanıyor.Ben siz kimsiniz demek istemiyorum. bu yüzden üyelik bilgilerini tam ve doğru olarak açıklanırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Tamamen katılıyorum. Forumu üye olmayanlara kapattık. Bence üyelerin de birbirlerinin kim olduğunu anlamasının bir zararı yok. Bilgilerininizi kontrol panelindeki "Profil bilgilerini düzenle" kısmından değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ben geçen gün antreman için Salihli Belediye Spor'a gittiğimde siteden biraz arkadaşlara bahsettim fakat sadece duyduklarını ama siteye hiç girmedikleri

ni söylediler en yakın zamanda antreman'a gittiğimde en azından 5 arkadışımızı

sitemizle tanıştırıp üye olamalarını sağlamaya çalışacağım bence kulüplerle

bağlantı kurulup sitenin adresi verilirse faydalı olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Ertan abi ben bu siteyi rasgele buldum ve inanılmaz derecede güzel.Görüyorum ki daha çok üye arkadaşlar batı tarafından .Bu bögede hızlı bir şekilde bu siteyi tanıtacağıma inanıyorum.Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

Masatenisi.org'u epeydir biliyordum ancak forum olayını yeni görüyorum ve hemen üye oldum. İstanbul'dayım ve bu site sayesinde istediğim masatenisi ortamlarına ulaşacağıma inanıyorum..

İspir1, Erzurum'lu musun yoksa?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..