Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Oynayacak Yer Bulundu. Oyuncu Yok Mu?

Guest işleyen

Recommended Posts

İzmir'de Buca Hasanağa bahçesindeki buz pistinin ikinci katında 10 tane masa var.Büyükşehir belediyesi masa tenisi takımının salonu.Hafta içi gündüz oynayabiliyorsunuz akşamları takım çalışıyor.cumartesi 13:00 a kadar açık pazar kapalı.saati 1 tl

Balçova belediyesi spor kompleksi içinde 3 tane masa var,cumartesi pazar dahil hergün 21:00 e kadar açık.Yakında tekrar 00:00 a kadar açık olacakmış.Bu iki yerdede malesef hemen hemen hiç oyuncu yok.

Çok usta değilim,bir hazır bir toplama raketim var.oynamak isteyen arkadaşlar yazarsa sevinirim.Yada usta arkadaşlar yalnız çalışma taktikleri versin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmir'de Buca Hasanağa bahçesindeki buz pistinin ikinci katında 10 tane masa var,cumartesi 13:00 a kadar açık pazar kapalı.Pazartesi,çarşamba ve cuma akşamları 18:00 - 20:00 arası açık.

Balçova belediyesi spor kompleksi içinde 3 tane masa var,cumartesi pazar dahil hergün 21:00 e kadar açık.Yakında tekrar 00:00 a kadar açık olacakmış.Bu iki yerdede malesef hemen hemen hiç oyuncu yok.Oyuncu bulamıyorum

Çok usta değilim,bir hazır bir toplama raketim var.oynamak isteyen arkadaşlar yazarsa sevinirim.Yada usta arkadaşlar yalnız çalışma taktikleri versin.

Ben Bornova da oturuyorum lise üniversite yillarinda biraz oynamistim fakat son 7-8 aya kadar hiç oynamadim.Son 8 aydir isyerinde arkadaslarla baya oynuyoruz.Orta seviyede sayilirim. Orta bir yerde olursa sizinle oynayabiliriz.Bornova taraflarinda oynayacak yer var mi acaba?Üniversitenin salonunda var ama giris ücretli ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

çook sevindim. :D:

arkadaşlar ben izmirdeyim (bucada) yani mekan be fiyat benim için oldukça uygun ve masa tennisi oynamak için can atıyorum. raketim butterfly. ben 31 ağustosa kadar hemen hemen her gün boşum. iletişim için

gsm: 05377262621

e-mail: mbq82@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..