Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Lastikler Ucuzladı Mı?

Recommended Posts

arkadaşlar internette bir sitede DHS lastikler çok ucuz gibi geldi bana, bu lastiklerin kalitesi nasıldır, dünya devleri arasında yer alıyormu? dünya şampiyonu filan çıkarmışmı, üstadlar yorumlarınızı bekliyorum,

Çok bayıldığım lastikler değil ama dünya sıralamasında ilk 20'deki Çinlilerin neredeyse tümü fh'de dhs lastik kullanıyor. İlk 20'den aşağısının da farklı olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama o ilk 20'dekileri çin lastiklerinin hafif ve kaliteli versiyonlartıyla oynuyor. Bizlere ise sert ve kalitesizleri satılıyor...

ee Bir ara mavi sunger muhabbeti vardi. Hani sungerin kaliteli kisimlari yanilmiyorsam eger cinli oyuncular icin diger kismi ise piyasaya suruluyordu. bu da onun gibi birsey mi. yani firma kaliteli sungerli lastikleri onlar icin mi ayiriyor? eger oyle ise orta da cok buyuk bir haksizlik var... <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama o ilk 20'dekileri çin lastiklerinin hafif ve kaliteli versiyonlartıyla oynuyor. Bizlere ise sert ve kalitesizleri satılıyor...

Orası öyle.

Nittaku versiyonu da mı sert? Gerçi ben H3'e çok fana kıl kapmış vaziyetteyim. Tüm önlemlerime rağmen Energy tahtamı rahmetli etti. :kizgin: Stiga'ya da ayrı kıl oldum tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben daha yeni dhs tg3 çift yüz ve g777 çift yüz lastik aldım. tg3 piyasada bizlere satılan dhs'nin en iyi lastiği. ama ben iki lastikten de memnun kalmadım. hız 11, kontrol 11, spin 11 falan yazıyor ama kontrolu hariç diğerlerine katılmıyorum. spini berbat, hıza gelince masadan açılınca pek işe yaramıyor. masa ustü oyunda ii ama biraz daha paraya kıyın daha uygun bir lastik alın. bu arada tg3 fiyatı 48 ytl'den 28 ytl'ye düştü. ben de 28 ytlden aldım ama pişmanım.

bu arada çin milli oyuncularının oynadığı dhs'ler özel olarak üretiliyor. dünyada çin hariç bütün sporcuların kullandığı lastik ve tahtalar orjinal.

dhs hurricane wl 0ff+3

dhs tg3 2.2 mm

dhs tg3 2.2 mm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben daha yeni dhs tg3 çift yüz ve g777 çift yüz lastik aldım. tg3 piyasada bizlere satılan dhs'nin en iyi lastiği. ama ben iki lastikten de memnun kalmadım. hız 11, kontrol 11, spin 11 falan yazıyor ama kontrolu hariç diğerlerine katılmıyorum. spini berbat, hıza gelince masadan açılınca pek işe yaramıyor. masa ustü oyunda ii ama biraz daha paraya kıyın daha uygun bir lastik alın. bu arada tg3 fiyatı 48 ytl'den 28 ytl'ye düştü. ben de 28 ytlden aldım ama pişmanım.

bu arada çin milli oyuncularının oynadığı dhs'ler özel olarak üretiliyor. dünyada çin hariç bütün sporcuların kullandığı lastik ve tahtalar orjinal.

dhs hurricane wl 0ff+3

dhs tg3 2.2 mm

dhs tg3 2.2 mm

Yavaş olması doğaldır da, "spin berbat" yorumunuz ilgimi çekti. Hatta ilk defa da sizden duyuyorum. H2/3 TG2/3 lastiklerin bana göre en pozitif yanı spin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Ben de Friendship 729 Japan lastiği alıp pişman olmuştum. Japon süngerli ve soft olduğuna göre iyidir diye düşünmüştüm. Yapıştırdım ve baş parmağımla lastiğin üzerine bastırıp sünger sertliğini kontrol edeyim dedim. İnanmayacaksınız ama başparmağımla bastırdığım yer çukur kaldı. Gerisini siz düşünün artık......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Friendship 729 Japan lastiği alıp pişman olmuştum. Japon süngerli ve soft olduğuna göre iyidir diye düşünmüştüm. Yapıştırdım ve baş parmağımla lastiğin üzerine bastırıp sünger sertliğini kontrol edeyim dedim. İnanmayacaksınız ama başparmağımla bastırdığım yer çukur kaldı. Gerisini siz düşünün artık......

Çinliler sünger işinden anlamıyorlar pek. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emre bey size berbat fikrim doğru gelmeyebilir . daha önce tg3 kullandınız mı acaba. ben spin atak oyun oynarım. isterseniz raketi komple bir deneyin.

dhs hurr. wl off+3

dhs tg3 kırmızı 2.2

dhs tg3 siyah 2.2

Yok oynamadım. H3 ile oynuyorum ki, TG2 H3'ün, TG3 de H2'nin yenilenmiş versiyonu olarak düşünülebilir. H3 benim bildiğim en spinli lastiklerden biri. Bütün yabancı forumlarda da gerek TG2'nin gerekse TG3'nin oldukça spinli olduğu yorumları var. Lastiğin spin kapasitesi zaten sizin stilinizden bağımsız bir konu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim stilimle lastiğin spin kapasitesi birbirinden bağımsız konular mı. ben şimdiye kadar kesme oynayıp daha yeni spine geçmiyorum. şimdiye kadar spin sorunum olmadı da lastiği değiştirince mi kendiliğinden ortaya çıktı. benim görüşüm lastiğin umduğum gibi çıkmadığı. ya da şu olabilir. tg3 fiyatı 48 den 28 ytlye düştüğü için önceki ürünler daha mı farklıydı acaba. bu kadar fiyat kırılır mı fabrikaca

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastiğin fiyatı üretici tarafından düşürülmedi sanırım çünkü yurt dışında fıyatları hala aynı .muhtemelen getiren firma lastikleri daha ucuza ithal edebilmeye başladı ve fiyatlarına yansıttı ama zannedersem bu düşürülen fiyat gümrük vergilerinden ve yol masraflarından kaynaklanıyor. fiyatından bağımsız olarak çin sügerlerinde bi stabilite sorunu var bazen iyisi bazende kötüsü denk gelebiliyor ama yurt dışındaki forumlardan takip edebildiğim kadarı ile bu tip lastiklere biraz zaman vermek gerekiyor. bir iki hafta oynadıktan sonra fikriniz değişebilir bide bunların süngerleri çok sert olduğundan ötürü genelde süngerin yumuşamasını sağlayan yağlarla veye hız tutkalları ile kullanıyorlar. Emre bey sanırım başka bi başlıkta h3 ten daha iyi performans almak için bi işlemden bahsetmişti ama hangi başlık olduğunu hatırlayamadın. isterseniz sizde aynısı tg3 e uygulayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ben H3 tg2 ve tg3 ü kullandım ve h3 ün spin kapasitesini size tuhaf gelecek ama diğer 2 yeni üründe bulamadım. halen provincial h3 kulanıyorum

h3 bana göre büyülü bir lastik.

bu arada çin milli takımına ayrı bize ayrı h3 uygulamasına karşıyım ama yapılacak bir şey yok tabiki.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..